Swedbank adresai ir darbo laikas

Kur rasti parduotuvės

Sužinoti daugiau

SWEDBANK

SWEDBANK – tai vienas bankininkystės lyderių Šiaurės ir Baltijos šalyse. Kompanijos ištakos Švedijoje siekia 1800 metus, o Lietuvoje šis bankas pradėjo veikti 1996 metais. Tuo metu bankas vadinosi „Hansabank“, o vėliau pavadinimą pakeitė į SWEDBANK. Šiuo metu bankas bendradarbiauja su daugiau nei 7 milijonais privačių ir daugiau nei 500 tūkstančių verslo klientų, kurių beveik pusė yra Baltijos šalyse.

Šiuo metu Lietuvoje yra daugiau nei 60 banko padalinių visoje šalies teritorijoje – SWEDBANK rasite ir didžiuosiuose miestuose, ir mažesniuose miesteliuose. Pavyzdžiui, Vilnius šiuo metu turi septynis banko padalinius, Kaunas – keturis, o Klaipėda – du. Taip pat visoje Lietuvoje klientų patogumui įrengti SWEDBANK bankomatai, kuriuose galima ne tik išsiimti grynųjų pinigų, bet ir atlikti daugelį kitų operacijų.

SWEDBANK teikia paslaugas tiek privatiems klientams, tiek verslui. Privatūs klientai gali atsidaryti sąskaitą, atlikti pervedimus, gauti debeto ar kredito korteles ir visas kitas įprastines bankų teikiamas paslaugas. SWEDBANK verslui taip pat teikia paskolas, lizingą, draudimą ir galimybę patogiai valdyti įmonės finansus. Čia patys įvairiausi klientai gaus būtent tai, ko jiems reikia.

Interneto bankas – tai puikus SWEDBANK siūlomas įrankis, leidžiantis neišeinant iš namų gauti daugelį banko teikiamų paslaugų, o taip pat sužinoti tokius dalykus, kaip sąskaitos likutis, valiutų kursai, asmeninės ar verslo sąskaitos IBAN numeris bei banko kodas. Interneto bankas pasiekiamas naudojantis nemokama programėle „Smart ID“ kliento išmaniajame telefone. Susikūrus „Smart ID“ paskyrą galima saugiai, greitai ir patogiai pervesti pinigus, pasirašyti sutartis  bei atlikti daugelį kitų operacijų. Pavyzdžiui, jei jus domina paskola, kurią galite gauti iš SWEDBANK, galite kreiptis į banko padalinius ar naudotis internetiniais įrankiais – interneto banku ar „Smart ID“.

Šio banko klientai prie elektroninės banko aplinkos taip pat gali prisijungti kitais būdais – biometriniais duomenimis, PIN kodų generatoriumi, asmens tapatybės kortele ar mobiliuoju parašu. Taigi, kiekvienas ras sau patogiausią būdą pasiekti visas SWEDBANK teikiamas paslaugas.

SWEDBANK kontaktai ir rekvizitai pasiekiami banko tinklapyje – jį galite atidaryti paspaudę adresą https://www.swedbank.lt/private. Tinklapyje taip pat pateikiamas visų SWEDBANK padalinių darbo laikas – jį rasite paspaudę čia.

Naujausi leidiniai
Populiariausi leidiniai - finansai ir paslaugos