Lidl - leidiniai ir specialūs pasiūlymai


Jei leidiniai ieškote parduotuvės Lidl, patekote būtent ten, kur reikia: čia pateikiamos visos nuolaidos. Čia taip pat yra naujausias parduotuvės Lidl katalogas - įsitikinkite, kad jūs savo parduotuvėje gavote geriausias kainas ir geriausius nuolaidos. Jei norite, kad parduotuvės Lidl savaitinis leidinys padėtų sutaupyti ir parduotuvės Lidl šios savaitės akcijos padėtų gauti geriausius pasiūlymus, vadinasi, esate būtent ten, kur reikia.

Esami leidiniai

Artimiausia
spinner

 Leidiniai gali galioti ne visose fizinėse parduotuvėse.

 

Kasdienės bei proginės nuolaidos

Prekybos centrų tinklas LIDL – kone geriausias pasirinkimas ieškantiems geriausios kainos, bet norintiems pirkti tik kokybiškus produktus, maisto prekes, buities priemones bei kitus prekybos centruose parduodamus daiktus. Jei ruošiatės apsipirkti LIDL, pirma būtinai pasižvalgykite prekybos tinklo leidinyje. LIDL leidinai publikuojami kiekvieną savaitę. Juose randamos ne tik pačios naujausios akcijos, bet ir proginės nuolaidos, nes LIDL parduotuvėse nuolat kas nors vyksta. Pavyzdžiui, kiekvieną savaitę LIDL parduotuvėse karaliauja vis kita šalis. Tai šaliai skirtomis dienomis galima puikiomis kainomis įsigyti ypatingų gardumynų ir tipinių šios šalies maisto produktų bei gėrimų. Todėl LIDL leidinys ir jį pavarčius kelionė į parduotuvę kiekvieną kartą bus naujas nuotykis.


Leidinyje – patraukliausi pasiūlymai

LIDL katalogas, kurį rasite internetiniu adresu https://www.lidl.lt, pateikia visas prekes, kurioms šiuo metu galioja akcija, o taip pat čia rasite kaiunu sąrašą. Prekybos tinklo leidinys, kitaip tariant – žurnalas arba laikraštis, yra puiki prekių reklama. Ypatingi pasiūlymai ir akcijos organizuojamos taip pat ir įvairiomis progomis. Pavyzdžiui, nepamirškite LIDL leidinio peržiūrėti prieš Velykas, Kalėdas, Valentino dieną ir kitų švenčių metu. Čia rasite patraukliausių prekių pasiūlymų būtent tam laikotarpiui reikalingoms prekėms. Atkreipkite dėmesį į LIDL siūlomas šviežias, Lietuvoje užaugintas prekes, o taip pat į teminius gurmaniškų maisto prekių pasiūlymus iš viso pasaulio. Šiose parduotuvėse gurmaniškam maistui daug neišleisite, ypač jei nepamiršite prieš susiruošdami į parduotuvę peržiūrėti LIDL leidinio.

Produktai iš Lidl leidiniai

Naujausi leidiniai

Populiariausi leidiniai – maisto prekės