NORFA - leidiniai ir specialūs pasiūlymai


Jei leidiniai ieškote parduotuvės NORFA, patekote būtent ten, kur reikia: čia pateikiamos visos nuolaidos. Čia taip pat yra naujausias parduotuvės NORFA katalogas - įsitikinkite, kad jūs savo parduotuvėje gavote geriausias kainas ir geriausius nuolaidos. Jei norite, kad parduotuvės NORFA savaitinis leidinys padėtų sutaupyti ir parduotuvės NORFA šios savaitės akcijos padėtų gauti geriausius pasiūlymus, vadinasi, esate būtent ten, kur reikia.

Esami leidiniai

Artimiausia
spinner

 Leidiniai gali galioti ne visose fizinėse parduotuvėse.

 

Gausybė akcijų

Prekybos centruose NORFA visada rasite pačių įvairiausių prekių geriausiomis kainomis. Bet tai dar ne viskas – pasinaudoję NORFOS leidiniais neabejotinai rasite ypatingų pasiūlymų ir didelių nuolaidų. NORFOS leidinys išleidžiamas kas dvi savaites – jame rasite visas prekes, kurioms šiuo metu taikomos ženklios nuolaidos. Jei NORFA šiuo metu yra akcija kokiai nors prekei, neabejotinai ją rasite leidinyje ir galėsite savo apsipirkimą planuoti iš anksto. Negana to, prekybos centruose NORFA kas savaitę siūlomos specialios savaitgalio akcijos – nepraleiskite šios progos net dvi dienas per savaitę pigiau įsigyti visų reikalingiausių maisto ir buities prekių. Didžiųjų žiemos ir pavasario švenčių metu, vasarą, ruošiantis naujiems mokslo metams bei įvairiomis kitomis progomis ieškokite specialių NORFOS leidinių su proginėmis nuolaidomis.


Platus prekių pasirinkimas

NORFOS prekių katalogas pateikiamas prekybos centro internetinėje svetainėje, adresu https://www.norfa.lt. Šio parduotuvių tinklo prekių katalogas pasižymi ypatinga įvairove – jei jus domina ne tik maisto ir buities prekės ar gėrimai, bet ir lagaminai, žaislai ir kiti dalykai, nedvejodami išbandykite NORFĄ. Išsirinkę prekes leidinyje, radę geriausius pasiūlymus ir susiradę norimas prekes fizinėje parduotuvėje, visose NORFOS parduotuvėse galėsite lengvai ir patogiai atsiskaityti tiek kortele, tiek grynaisiais. Tuo tarpu diskonto norma yra palūkanų norma, skaičiuojama ne pagal pradines investicijas, bet pagal susigrąžinamą vertę.

Produktai iš NORFA leidiniai

Naujausi leidiniai

Populiariausi leidiniai – maisto prekės