Citadele adresai ir darbo laikas

Kur rasti parduotuvės

Sužinoti daugiau

CITADELĖ

CITADELĖ – vienas naujausių bankų Lietuvos bankininkystės rinkoje, kuris jau užsitarnavo klientų pasitikėjimą ir ištikimybę. CITADELĖ įkurta 2010 metais Latvijoje, o šiuo metu jau veikia ir Lietuvoje bei Estijoje – taigi, visose trijose Baltijos šalyse. Šis bankas siekia tapti pirmuoju privačių ir verslo klientų pasirinkimu Baltijos šalyse, o klientams teikia įvairiapusiškas finansines paslaugas – CITADELĖ nori būti geriausiais savo srityje.

Šiuo metu Lietuvoje klientus aptarnauja CITADELĖS skyriai visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose – jų tarpe – Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai bei Panevėžys. Visoje Lietuvos teritorijoje taip pat veikia CITADELĖS bankomatai – vieną jų neabejotinai rasite netoli savo gyvenamosios vietos, o tikslų adresą galima pasižiūrėti čia. Tame pačiame puslapyje pateikiami ir CITADELĖS banko kontaktai bei rekvizitai, o taip pat visų CITADELĖS skyrių darbo laikas. Čia taip pat eikite, jei jus domina SWIFT banko kodas.

CITADELĖ teikia ne tik įprastas bankines bei finansines paslaugas privatiems ir verslo klientams, bet taip pat siūlo šiuos dalykus:

CITADELĖ savo klientams siūlo įsigyti „X“ bei „X Premium“ korteles, kurių naudotojų laukia specialūs pasiūlymai – pavyzdžiui, nemokamos konsjeržo paslaugos, o taip pat galimybė dalyvauti „X Rewards“ programoje ir rinkti taškus.

Norėdami CITADELĖS banko paslaugomis naudotis nuotoliniu būdu, išbandykite interneto banką – elektroninė bankininkystė leidžia daugelį kasdienių reikalų išspręsti neišeinant iš namų.

Klientų patogumui CITADELĖ savo tinklapyje https://www.citadele.lt/lt/private/ pateikia naujausius valiutų kursus ir siūlo naudotis valiutų skaičiuokle.

Naujausi leidiniai
Populiariausi leidiniai - finansai ir paslaugos