Luminor adresai ir darbo laikas

Kur rasti parduotuvės

Sužinoti daugiau

LUMINOR

Bankas LUMINOR – tai trečias didžiausias finansinių paslaugų teikėjas Baltijos šalyse, o taip pat ir Lietuvoje. LUMINOR aptarnauja daugiau nei vieną milijoną klientų. Šis bankas teikia kasdienes paslaugas – išduoda mokėjimų korteles, leidžia atlikti įvairius mokėjimus, užsiima draudimu. LUMINOR taip pat konsultuoja taupymo bei investavimo klausimais, ir vaidina svarbų vaidmenį Lietuvos paskolų bankininkystės rinkoje. Šiame banke galima atsidaryti taupomąją sąskaitą, padėti terminuotąjį indėlį, kaupiamąjį indėlį, kaupti pensiją bei gauti informacijos apie investavimą.

Banko padalinius galima rasti visoje Lietuvoje – LUMINOR filialų gausa išsiskiria didieji Lietuvos miestai Vilnius, Kaunas ir Klaipėda, o LUMINOR bankomatai, kuriuose galima atlikti daugelį paprastesnių finansinių operacijų, taip pat yra daugelyje Lietuvos miestų ir miestelių.

LUMINOR bankas internete taip pat yra labai nesunkiai pasiekiamas. Prie savo sąskaitos prisijungti ir savo finansus nuotoliniu būdu valdyti norintiems klientams reikia atsisiųsti “Smart ID” programėlę į savo išmanųjį telefoną ir joje susikurti asmeninę paskyrą.

LUMINOR bankas yra svarbus žaidėjas Lietuvos paskolų rinkoje, todėl į banką galima kreiptis, jei jus domina būsto paskola. Tačiau bankas teikia ne tik būsto, bet ir vartojamąsias paskolas privatiems bei verslo klientams, kurių prireikia norint įsigyti brangesnį pirkinį. LUMINOR tinklapyje rasite skaičiuokles, kurios padės per kelias minutes sužinoti, kokiai sumai galite gauti paskolą.

Kompanija taip pat teikia paslaugas tiems klientams, kuriuos domina lizingas. LUMINOR tinklapyje nuolat pateikiami naujausi įvairių pasaulio valiutų kursai. Taip pat šiame banke galima gauti konsultaciją investavimo klausimais ir kitomis su finansais susijusiomis temomis. “Luminor E-Commerce Gateway” yra šio banko verslui skirta priemonė mokėjimams priimti, leidžiant įmokas surinkti internetu, net ir neturint internetinės parduotuvės.

Banko internetinė svetainė pasiekiama adresu https://www.luminor.lt - joje rasite banko klientų aptarnavimo padalinių kontaktus, ten pat pateikiamas jų darbo laikas. Šiame tinklapyje taip pat yra LUMINOR rekvizitai, banko kodas, o taip pat ir SWIFT kodas, kurio prireikia mokėjimams iš užsienio.

Naujausi leidiniai
Populiariausi leidiniai - finansai ir paslaugos