Šiaulių bankas adresai ir darbo laikas

Kur rasti parduotuvės

Sužinoti daugiau

ŠIAULIŲ BANKAS

ŠIAULIŲ BANKAS didžiuojasi esantis banku, turinčiu daugiausiai klientų aptarnavimo skyrių visoje Lietuvoje. Jau antrus metus iš eilės šis bankas išrenkamas geriausiai klientus aptarnaujančiu banku šalyje – prie to, žinoma, prisideda ir plačiausias banko padalinių tinklas. ŠIAULIŲ BANKAS skyrius rasite visuose didžiausiuose Lietuvos miestuose bei daugelyje mažesnių miestų. Tai – Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Anykščiai, Baisogala, Birštonas, Biržai, Druskininkai, Gargždai, Jonava, Jurbarkas, Kėdainiai, Kelmė, Kretinga, Kupiškis, Kuršėnai, Marijampolė, Mažeikiai, Palanga, Plungė, Radviliškis, Raseiniai, Rokiškis, Šeduva, Šilalė, Šilutė, Skuodas, Tauragė, Telšiai, Ukmergė, Utena, Varėna, Vilkaviškis bei Visaginas. Visų šių padalinių bei bankomatų darbo laikas pateikiamas čia.

ŠIAULIŲ BANKAS taip pat siūlo patrauklias kreditinių kortelių sąlygas ir 24 valandas per parą bei septynias dienas per savaitę pasiekiamas grynųjų pinigų operacijas – tam yra skirti visoje šalyje išsidėstę bankomatai. ŠIAULIŲ BANKO bankomatuose galima į savo sąskaitą įnešti net ir labai smulkias sumas – nuo 5 eurų.

Po ŠIAULIŲ BANKO stogu taip pat veikia ir keletas banko poskyrių, teikiančių specifines paslaugas:

ŠIAULIŲ BANKAS taip pat yra bankas internetu – jei jums netinka šio banko padalinių darbo laikas arba jei tiesiog nenorite eiti iš namų, prie savo sąskaitos prisijungti bei daugelį kitų operacijų atlikti galėsite ir prisijungę prie savo paskyros ŠIAULIŲ BANKO tinklapyje https://sb.lt/lt. Čia taip pat pasiekiami naujausi valiutų kursai, jei ruošiatės netrukus keliauti į užsienį ir norite išsikeisti pinigų, o gal investuoti į kurią nors užsienio valiutą. Tame pačiame tinklapyje prireikus rasite ŠIAULIŲ BANKO SWIFT kodą, čia pateikiami visi banko kontaktai bei rekvizitai.

Naujausi leidiniai
Populiariausi leidiniai - finansai ir paslaugos