Rimi - leidiniai, parduotuvės ir darbo laikas

Leidiniai Rimi

Kur rasti parduotuvės

Sužinoti daugiau

RIMI

RIMI prekybos centrų tinklas veikia visose trijose Baltijos šalyse. RIMI parduotuvės būna įvairių dydžių – klientai gali apsipirkti šių tipų parduotuvėse:

RIMI parduotuvės patogiai išsidėsčiusios visoje Lietuvoje – jas rasite ne tik tokiuose didžiuosiuose miestuose, kaip Vilnius, Kaunas, Klaipėda ir Panevėžys, bet ir daugelyje kitų Lietuvos miestų ir miestelių. Šiuo metu jų Lietuvoje veikia beveik 60, o jų adresai ir darbo laikas pateikiami prekybos tinklo internetinėje svetainėje, adresu https://www.rimi.lt. Tame pačiame puslapyje taip pat pateikti ir parduotuvių kontaktai bei įmonės rekvizitai.

RIMI savo pirkėjams nuolat siūlo įvairias akcijas, specialius pasiūlymus ir net žaidimus. Į RIMI parduotuves užsukti pasižvalgyti verta bent kas savaitę, nes tokiu dažnumu pateikiami nauji savaitės pasiūlymai.

Perkantiems RIMI verta turėti „Mano RIMI“ kortelę, kurios naudotojai sulaukia dar daugiau specialių pasiūlymų, kurie dažnai būna pritaikyti asmeniniams poreikiams – pavyzdžiui, nuolaidos kiekvieno pirkėjo mėgstamiausiems ir perkamiausiems produktams. Įsigijus „Mano RIMI“ kortelę, kortelės aktyvavimas atliekamas internetu arba vienoje iš RIMI parduotuvių – tuomet galėsite džiaugtis tik jums skirtais RIMI asmeniniais pasiūlymais.

RIMI savo tinklapyje taip pat turi elektroninę parduotuvę, kurioje galima apsipirkti neišeinant iš namų, o prekės į namus yra pristatomos. RIMI išsiskiria dėmesiu kokybei ir tvarumui, o taip pat sveiko maisto pasirinkimų gausa. Pirkėjui paprašius sąskaitos, kasininkas visuomet gali ją išduoti.

Naujausi leidiniai
Populiariausi leidiniai - maisto prekės