NORFA - leidiniai, parduotuvės ir darbo laikas

Leidiniai NORFA

Kur rasti parduotuvės

Sužinoti daugiau

Apie parduotuvę

Parduotuvė „Norfa” prekiauja maistu, namų ūkio bei asmeninėmis prekėmis. Įmonė veiklą pradėjo 1997 metais, o 2018 metų pabaigoje jau valdė 141 prekybos centrą. 2019 metai jai taip pat turėtų būti sėkmingi –planuojama atidaryti 10 naujų parduotuvių.

Klientų patogumui „Norfa” parduotuvės yra įvairių dydžių, jos suskirstytos į S, L, XL, XXL ir „Hyper“ parduotuves. Mažiausios parduotuvės yra pažymėtos raide S, o didžiausios parduotuvės yra „Hyper“. Prekybos centrų „Norfa” kaininis leidinys informuoja pirkėjus apie šiuo metu vykstančias akcijas ir nuolaidas. Jame gausu įvairiu prekių, pavyzdžiui, maisto produktų, o taip pat jame rasite tokių gaminių, kaip žaislai, maistiniai dažai, kraujospūdžio matuoklis, batai, palapinės.

Ypatingas akcijas galte rasti padinaudoję praktiškos valandos pasiūlymu. Nuolaidos ir akcijos parduotuvėje „Norfa” yra vertos dėmesio – kiekvieną kartą yra atrenkami gaminiai, kurie gali sudominti klientą – nuo prekių, kurios yra perkamos kasdien, iki sezoninių dalykų, pavyzdžiui, palapinių, ir proginių, tokių, kaip žaislai ir dovanos.

Prekybos tinklo „Norfa” parduotuvės yra modernios ir įrengtos taip kad pirkėjui būtu malonu apsipirktinėti. 2006 metais įmonė pradėjo prekybos centrų atnaujinimo projektą, kurio metų buvo atnaujinta 90% prekybos centrų. Greitu metu planuojama renovuoti ir likusius 10% parduotuvių. Prekybos tinklo „Norfa” lankstinukas jums padės sužinoti apie geriausius šiuo metu esančius pasiūlymus. Apie akcijas ir nuolaidas daugiau sužinoti bei pamatyti visą prekių asortimentą galite apsilankę adresu https://www.norfa.lt.

 

Kodėl verta apsipirkti parduotuvėse „Norfa”

 

Prekybos tinklo „Norfa” taškai

“Norfa” prekybos centrai yra ypač paplitę tokiuosie miestuose, kaip Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai ir Panevėžys, o taip mažesniuose miestuose ir miesteliuose. Artimiausias parduoves „Norfa” galite rasti čia. Priklausomai nuo norimo produktų asortimento, pasirinkite jums tinkamiausią parduotuvės dydį iš penkių galimų variantų - S, L, XL, XXL ir „Hyper“.

Naujausi leidiniai
Populiariausi leidiniai - maisto prekės