Lidl - leidiniai, parduotuvės ir darbo laikas

Leidiniai Lidl

Kur rasti parduotuvės

Sužinoti daugiau

Apie parduotuvę

Parduotuvių tinklas Lidl nėra jaunas – įmonė veiklą pradėjo Vokietijoje, dar praėjusio amžiaus pirmojoje pusėje. Iš pradžių plėtra vyko tik šioje šalyje, o prieš 30 metų įmonė pradėjo sparčiai vystytis ir už savo šalies ribų ir dabar šių parduotuvių galima rasti visoje Europeje. Tačiau į Lietuvą parduotuvės Lidl atėjo visai neseniai – 2016 metais. Tuo metu buvo atidaryta 15 parduotuvių Lidl.

Įmonė siekia pasiūlyti geriausią aukštos kokybės ir žemos kainos santykį. Į savo vaidmenį visuomenėje įmonė žiūri labai atsakingai ir rimtai – orientuojamasi į kokybę bei socialinę atsakomybę.

Parduotuvė veikia 32 šalyse ir turi virš 10 tūkstančių parduotuvių.

Prekybos tinklas akcentuoja, kad produktai yra auginami Lietuvoje bei yra rūpinamasi plastiko atliekomis. Įmonei svarbu, kad kuo daugiau Lidl parduotuvėse parduodamos produkcijos būtu lietuviškos kilmės, todėl ji domisi ir rūpinasi Lietuvos ūkininkų gerove, bei prisiima socialinę, ekonominę ir ekologinę atsakomybę. Akcijos parduotuvėse Lidl yra tik viena iš daugelio priežasčių, kodėl verta apsilankyti šiame prekybos centre. Pavartę Lidl lankstinuką rasite daugybę gerų pasiūlymų. Lankstinukas yra patogus būdas sužinoti apie parduotuvėje vykstančias akcijas. Prekių asortimentas yra gausus – čia rasite tokių daiktų, kaip žurnalas, įrankiai, virtuvėlė, drabužiai, kultivatorius ir lašiša. Parduotuvės Lidl yra įsikūrusios tokiuose mietuose, kaip Vilnius, Palanga, Šiauliai, Utena. Lidl rasite ir Kaune. Su Lidl produkcija galite išsamiau susipažinti adresu https://www.lidl.lt.

 

Kodėl verta apsipirkti parduotuvėse Lidl

 

Lidl prekos tinklo taškai

Leidinys yra patogiausias būdas sužinoti apie prekybos centruose vykstančias akcijas. O parduotuves lengvai rasite tokiuose miestuose Vilnius, Palanga, Šiauliai, Kaunas, Utena. Jums artimiausią parduotuvę padės rasti Lidl parduotuvių paieška čia.

Naujausi leidiniai
Populiariausi leidiniai - maisto prekės