Rimi leidiniai ir akcijos


Jei leidiniai ieškote parduotuvės Rimi, patekote būtent ten, kur reikia: čia pateikiamos visos nuolaidos. Čia taip pat yra naujausias parduotuvės Rimi katalogas - įsitikinkite, kad jūs savo parduotuvėje gavote geriausias kainas ir geriausius nuolaidos. Jei norite, kad parduotuvės Rimi savaitinis leidinys padėtų sutaupyti ir parduotuvės Rimi šios savaitės akcijos padėtų gauti geriausius pasiūlymus, vadinasi, esate būtent ten, kur reikia.

Geriausios parduotuvės Rimi leidiniai ir akcijos internete
Mes turime informaciją apie beveik kiekvieną parduotuvę Rimi visoje Lietuvoje - štai jos leidinys! Tai gali būti internetinis ar popierinis katalogas - drąsiai naršykite mūsų svetainėje, čia rasite viską.

Atraskite geriausius parduotuvės Rimi išpardavimus
Daug žmonių nori sutaupyti, apsipirkdami parduotuvėje Rimi. Mes turime visą informaciją apie parduotuvės Rimi išpardavimus, todėl jūs galite gauti geriausias kainas ir, žinoma, sutaupyti. Tiesiog peržvelkite mūsų tinklapį - čia pateikiamos naujausios akcijos ir nuolaidos, ir sužinokite, kaip jūs galite sutaupyti, pirkdami savo mėgstamiausias prekes. Atsiminkite, kad taupymas yra sėkmės pagrindas!

Investuokite savo laiką!
Taupant svarbu tinkamai viską apmąstyti. Ga šiuo metu sutaupysite tik kelis eurus, tačiau kiekvienas iš jų - jūsų laimėjimas, o taupymas parduotuvės Rimi akcijų dėka yra puikus būdas kuo geriausiai išnaudoti savo pinigus. Norint sutaupyti reikia būti sumaniu pirkėju. O tai reiškia, kad prieš apsipirkimus parduotuvėje Rimi reiktų kiek pasidomėti akcijomis. Tai užima šiek tiek laiko, tačiau mūsų leidiniai gali sutaupyti jums nemažai pinigų!

Šiame puslapyje rasite 2 esamus Rimi leidinius, galiojančius iki 2020 09 28. Leidiniuose rasite specialių akcijos ir nuolaidos, daugiausia produktų, priskiriamų Maisto prekės kategorijai, būtent: ryžiai, keptuvė, sviestas, tinka, virtuvė, česnakai, orkaité, duona, kita, bulvės, kuriuos galite įsigyti 61 parduotuvėse šiame miestes: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys ir kt. Jei jus domina akcijos, nuolaidos ir specialūs pasiūlymai kitose parduotuvėse, skaitykite vieno iš 42 mažmenininkų, kurių leidinius galite rasti Mano Leidinys svetainėje. Taip pat galite naršyti Rimi archyve, kad pamatytumėte nebegaliojančius 128 leidinius.

Rimi šakos
Populiariausi leidiniai

Produktai

Mažmenininkai