JYSK - leidiniai, parduotuvės ir darbo laikas

Leidiniai JYSK

Kur rasti parduotuvės

Sužinoti daugiau

JYSK

JYSK – tai iš Danijos kilęs prekybos tinklas, kurios istorija prasidėjo 1979 metais, o Baltijos šalyse JYSK veikia jau nuo 2001 metų. Ši įmonė nepamiršta savo skandinaviškų šaknų, bet taip pat prisitaiko prie skirtingų pirkėjų poreikių. JYSK visada stengiasi pirkėjui pateikti puikų pasiūlymą, todėl yra viena iš sparčiausiai augančių namų apyvokos prekių mažmeninių tinklų visame pasaulyje.

Šiuo metu JYSK sparčiai auga ir visame pasaulyje jau turi daugiau nei 2200 parduotuvių net 37 skirtingose šalyse. Lietuvoje JYSK parduotuves galima rasite daugelyje skirtingų miestų – jei jūsų gyvenamoji vieta yra Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Panevėžys, Alytus, Marijampolė ar Šiauliai, tuomet JYSK parduotuvė yra jūsų mieste. Tikslūs JYSK parduotuvių adresai ir jų darbo laikas pateikiamas čia.

JYSK prekiauja prekėmis, skirtomis interjerui ir namams. Šiame prekybos tinkle įsigytais daiktais papuošite visas namų erdves – miegamąjį, svetainę, vonią, darbo kambarį ar koridorių. JYSK taip pat siūlo interjero bei daiktų laikymo sprendimus, o taip pat čia galite įsigyti užuolaidų. JYSK parduotuvės patogios tuo, kad čia vienoje vietoje rasite viską, ko reikia namams - patalynę, antklodes, pagalves, staltieses, rankšluosčius, sodo ir kambario baldus apšvietimo prietaisus, žvakes, popierinius rankšluosčius ir daugybę kitų naudingų prekių.

Atvykę į JYSK parduotuves ne tik galėsite įsigyti visas šias prekes, bet ir gauti tam tikras paslaugas. JYSK siūlo prekių pristatymą į namus bei pirkimą išsimokėtinai, o taip pat parduotuvėse jums visada mielai patars įmonės pardavėjai-konsultantai.

JYSK prekybos tinklas taip pat pasiekiamas internetu – čia galėsite apsipirkti visai kaip tikroje JYSK parduotuvėje, o taip pat gauti nuolaidos kodą. JYSK tinklapis, kuriame rasite ir internetinę parduotuvę, ir įmonės kontaktus, pasiekiamas adresu https://www.jysk.lt. Elektroninė parduotuvė veikia visą parą, ir joje galėsite užsisakyti prekių pristatymą į paštomatą arba tiesiai į namus.

JYSK parduotuvėse nuolat vyksta akcijos – kas savaitę atnaujinami savaitės pasiūlymai, taip pat savaitgaliais ieškokite savaitgalio pasiūlymų bei nepraleiskite specialių pasiūlymų ir sezoninių išpardavimų. Akcijų metu teikiamos nuolaidos padės sutaupyti ir įsigyti norimą prekę geriausia kaina.

Naujausi leidiniai
Populiariausi leidiniai - baldai