Senukai - leidiniai, parduotuvės ir darbo laikas

Leidiniai Senukai

Kur rasti parduotuvės

Sužinoti daugiau

Apie įmonę

Prekybos tinklas „Senukai“ specializuojasi statybos, remonto ir buities prekėse. Tai didžiausias Baltijos šalyse tokio pobūdžio prekybos tinklas. Šiuo metu veikia 85 parduotuvės “Senukai”, o Lietuvoje jose kas mėnesį apsiperka virš 1 mln. žmonių. Prekių įsigyti galima ir internetinėje parduotuvėje „Senukai“, kuri pradėjo veikti dar 2009 metais. 2016 metais interneto svetainė buvo atnaujinta – šiandien ji yra moderni, o ja naudotis yra patogu.

Įmonės oficialiame tinklalapyje rasite visą jums reikalingą informaciją, įskaitant nuolaidas ir akcijas, bei platų statybos, remonto ir buities prekių katalogą. Katalogas yra reguliariai atnaujinamas ir į jį įtraukiamos naujos akcijos ir pasiūlymai. Prekybos tinklo „Senukai“ parduotuvėse galite įsigyti tokiu prekių kaip OSB plokštės, linoleumas, televizoriai, lauko durys, pjuvenų briketai ir daugybė kitų. „Senukai“ siūlo daugiau nei 200 tūkst. prekių, įvairius atsiskaitymo būdus bei pristatymą į namus. Kiekvienas prekybos tinklo „Senukai“ leidinys yra kupinas puikių pasiūlymų ir nurodo, kokios yra geriausios nuolaidos ir akcijos šiandien. Parduotuvių tinklas “Senukai” orientuojasi į klientą, siekia geriau pažinti pirkėją. Įmonei labai svarbu suprasti pirkėjus, jų norūs ir lūkesčius, atidžiai aptarnauti ir pritaikyti akcijas ir nuolaidas pagal klientų poreikius. Klientų pasitenkinimas yra labai svarbus, todėl nuolatos tobulinamas ne tik prekių asortimentas, bet ir klientų aptarnavimo lygis. Įmonė didžiuojasi nuolatinėmis pastangomis gerinti ryšį su klientu.

 

Kodėl verta apsipirkti prekybos tinkle “Senukai”

 

Prekybos tinklo „Senukai“ taškai

Parduotuves „Senukai“ lengvai rasite tokiuose miestuose kaip Vilnius, Kaunas, Klaipėda ir Šiauliai, bei kituose miestuose ir miesteliuose, tokiuose kaip Alytus. Artimiausią parduotuvę „Senukai“ galite rasti čia. Internetinėje “Senukų” parduotuvėje galite apsipirkti adresu https://www.senukai.lt.

Naujausi leidiniai
Populiariausi leidiniai - baldai