JYSK leidiniai ir akcijos


Jei leidiniai ieškote parduotuvės JYSK, patekote būtent ten, kur reikia: čia pateikiamos visos nuolaidos. Čia taip pat yra naujausias parduotuvės JYSK katalogas - įsitikinkite, kad jūs savo parduotuvėje gavote geriausias kainas ir geriausius nuolaidos. Jei norite, kad parduotuvės JYSK savaitinis leidinys padėtų sutaupyti ir parduotuvės JYSK šios savaitės akcijos padėtų gauti geriausius pasiūlymus, vadinasi, esate būtent ten, kur reikia.

Esami leidiniai

Pasirinkite filialą  
Leidiniai gali galioti ne visose fizinėse parduotuvėse.
 

Ypatingos akcijos namų prekėms

Atsivertę JYSK akcijų leidinį ar prekių katalogą rasite įspūdingas nuolaidas – net iki 50%. Leidinys išleidžiamas kas mėnesį, o jame rasite ir savaitinių pasiūlymų. Tuo pačiu metu JYSK parduotuvėse galioja daugiau nei vienas leidinys, todėl nepamirškite perversti jų visų, jei tikrai norite sutaupyti. JYSK katalogai – tai parduotuvės pasirinktas būdas pristatyti tas prekes, kurioms šiuo metu galioja geriausios nuolaidos. Šis katalogas prekių tikrai gausus – čia siūlomi įvairiausi namams skirti daiktai už prieinamą kainą. JYSK parduotuvėse kone nuolat rasite prekių su nuolaidomis net iki 60%, o specialūs išpardavimai dažnai vyksta įvairiomis progomis, pavyzdžiui, vasarą – lauko baldams, rudenį – darbo kambario interjerui, o žiemą – namų jaukumui.


Nepraleiskite naujausių pasiūlymų

JYSK prekių kaina leidinyje tikrai jus nustebins. Šioje parduotuvėje, kurios internetis tinklapis pasiekiamas adresu https://www.jysk.lt, parduodami įvairiausi interjero ir eksterjero baldai, skirti virtuvei, miegamajam, svetainei, voniai ir visiems kitiems kambariams, o taip pat ir sodui, balkonui ar kiemui. Šį mėnesį JYSK parduotuvėse galioja puikios nuolaidos tokioms prekėms, kaip kėdės – atkreipkite dėmesį, kad dar didesnę nuolaidą gausite pirkdami du ar daugiau vienetų. JYSK taip pat su didelėmis nuolaidomis parduodamos lovos – šiuo metu puikios nuolaidos galioja įvairiems reikalingiems daiktams, pavyzdžiui, čiužiniams. Leidinį būtinai atsiverskite, jei jus domina pagalvės. O galbūt ieškote komodos? Šio mėnesio JYSK leidinys tikrai jus nustebins.

Produktai iš JYSK leidiniai

Puslapis Produktai
leaflet
2022 10 04 - 2022 10 10
1 aloe
8 kita
10 intex
11 antčiužiniai, čiužiniai
12 dunlop

Naujausi leidiniai

Populiariausi leidiniai – baldai