Moki Veži - leidiniai, parduotuvės ir darbo laikas

Leidiniai Moki Veži

Kur rasti parduotuvės

Sužinoti daugiau

Apie įmonę

Prekybos tinklo „Moki-veži” parduotuvėse galite rasti statybinių, šildymo, sodo-daržo ir apdailos prekių. Prekybos tinklas priklauso įmonei UAB „Makveža”. Įmonė užsiima mažmenine ir didmenine prekyba, o duris pirmą kartą atvėrė dar 2000 metais. Šiuo metu prekybos tinklas valdo 24 „Moki-veži” prekybos taškus Lietuvoje, o juos galite rasti daugiau nei 20 šalies miestų. Darbuotojų skaičius siekia 750 žmonių.

Įmonei svarbūs dalykai yra pagarba, lyderystė, tobulėjimas, kokybė bei ilgalaikiškumas. Įmonė nuolatos siekia geriausių rezultatų optimaliausiais būdais, tiek kliento, tiek verslo atžvilgiu.Įmonė siekia patenkinti visų klientų poreikius ir pasiūlyti optimaliausią statybinių, šildymo, sodo-daržo ir apdailos prekių kainą.

Čia jūs pradžiugins akcijos ir nuolaidos, kurias lengvai rasite apsilankę parduotuvės internetinėje svetainėje arba lankstinuke. Lankstinukas yra puikus būdas sužinoti apie šiuo metu galiojančius geriausius pasiūlymus. Jus pradžiugins „Moki-veži” pardutuvėse nuolatos vykstančios akcijos.

Naujas parduotuvės leidinys yra patalpintas į internetinę „Moki-veži” svetainę. Čia taip pat rasite ir prekių katalogą. „Moki-veži” prekių katalogas – tai patogus būdas rasti jums reikalingas prekes. Pasirinkimas „Moki-veži” parduotuvėje yra iš tiesų didelis, čia galite rasti įvairiausių prekių. Jeigu ieškote tokių gaminių, kaip svogūnų sodinukai, pakeltos lysvės, briketai, padangos, plytelės, tuomet būtinai užsukite i artimiausią „Moki Veži” parduotuvę.

Išsamų prekių katalogą rasite apsilanke internetiniu adresu https://mokivezi.lt.

 

Kodėl verta apsipirkti “Moki-veži” parduotuvėse

 

Prekybos tinklo „Moki-veži” taškai

Lietuvoje šiuo metu veikia 24 „Moki-veži” parduotuvės, kurias rasite daugiau nei 20 miestų, o jų tarpe yra Vilnius, Marijampolė, Utena, Šiauliai, Alytus. Jums artimiausios parduotuvės adresą bei darbo laiką galite rasti čia.

Naujausi leidiniai
Populiariausi leidiniai - baldai