ERMITAŽAS - leidiniai ir specialūs pasiūlymai


Jei leidiniai ieškote parduotuvės ERMITAŽAS, patekote būtent ten, kur reikia: čia pateikiamos visos nuolaidos. Čia taip pat yra naujausias parduotuvės ERMITAŽAS katalogas - įsitikinkite, kad jūs savo parduotuvėje gavote geriausias kainas ir geriausius nuolaidos. Jei norite, kad parduotuvės ERMITAŽAS savaitinis leidinys padėtų sutaupyti ir parduotuvės ERMITAŽAS šios savaitės akcijos padėtų gauti geriausius pasiūlymus, vadinasi, esate būtent ten, kur reikia.

Esami leidiniai

Artimiausia
spinner

 Leidiniai gali galioti ne visose fizinėse parduotuvėse.

 

Savaitinio leidinio akcijos

Reguliariai išleidžiamas prekybos tinklo ERMITAŽAS leidinys – tai puikus šiuo metu parduotuvėse galiojančių akcijų ir nuolaidų rinkinys, kuriame pateikiamos pirkėjų mylimiausios prekės, žymiausi prekės ženklai ir neįtikėtinos nuolaidos. Kaip įsitikinti, kad jūsų rasta prekė namus pasieks geriausia kaina? Jums padės ERMITAŽO katalogas! Prieš pirkdami tiek smulkius pirkinius namams, tiek statybines medžiagas, tiek buitinę techniką ir kitus namų apyvokos reikmenis, atsiverskite ERMITAŽO leidinį, kuris atnaujinamas bent kas mėnesį.


Nuolaidos mėgstamiausioms prekėms

Parduotuvėse ERMITAŽAS visuomet galioja specialios akcijos ir pasiūlymai – jų ieškokite ir pardavėjo internetiniame puslapyje, į savo naršyklę įvedę adresą https://www.ermitazas.lt. Norėdami sužinoti daugiau, pavartykite naujausią leidinį, juk neverta mokėti daugiau. Galbūt jums reikalingas dalykas šiuo metu yra plytelės – voniai ar virtuvei? Kaip tik dabar ERMITAŽO parduotuvėse vyksta puikios akcijos! Čia taip pat parduodami šviestuvai geriausiomis kainomis. Dar viena prekė, kuriai greičiausiai dabar taikoma akcija, yra biuro kėdės. O gal jums reikalingos užuolaidos? Pavartę akcijų, nuolaidų ir pasiūlymų leidinį tikrai rasite jas už geriausią kainą.


Proginiai leidiniai

ERMITAŽAS ypatingų pasiūlymų pateikia taip pat ir proginiuose leidiniuose, kurie išleidžiami prieš Kalėdas, Velykas ir kitomis ypatingomis progomis. Leidiniuose rasite būtent tas prekes, kurios reikalingiausios atitinkamu metų laiku.

Produktai iš ERMITAŽAS leidiniai

Naujausi leidiniai

Populiariausi leidiniai – baldai