CAMELIA Vaistinė - leidiniai, parduotuvės ir darbo laikas

Leidiniai CAMELIA Vaistinė

Kur rasti parduotuvės

Sužinoti daugiau

Apie vaistinę

Šiuo metų šalyje veikia 331 vaistinė „Camelia”, o veiklą įmonė pradėjo 1991 metais. Vaistinė internetu – tai puikus būdas sužinoti apie vykstančias akcijas bei nuolaidas. Pirkti internetu visada patogu, visas prekes galėsite pamatyti internetineme kataloge, ir jas užsisakyti greitai bei patogiai. Vaistinėje nuolatos vyksta įvairios akcijos ir nuolaidos, jas rasti galite ir internete, apsilankę adresu https://camelia.lt. Pasinaudokite laimingos valandos pasiūlymais bei akcijomis. Čia rasite įvairiausių nuolaidų – pavyzdžiui, tokioms prekėms, kaip pientraukis, spirulina, kvepalai, kosmetika, lubrikantai. Apsilankymas „Camelia” vaistinėje jusų tikrai nenuvils, o pradžiugins naujausiomis akcijomis ir prieinamomis kainomis. Laimingos valandos vaistinėje „Camelia“ yra dar vienas būdas išleisti mažiau.Čia galėsite atlikti įvairiausius testus, pavyzdžiui, kūno, liemens matmenų ir KMI skaičiavimus.

Vaistinės „Camelia” darbo laikas būna įvairus, todėl jums artimiausios vaistinės adresą bei darbo laiką galite pasitikrinti čia.

Kodėl verta apsipirkti „Camelia” vaistinėse

Prekybos tinko “Camelia” vaistinių taškai

Vaistinės “Camelia” yra paplitusios visoje Lietuvoje – jas lengvai rasite tokiuose didmesčiuose, kaip Vilnius; Panevėžys; Kaunas; Šiauliai; Palanga. Vaistinių darbo dienos ir laikas skiriasi, todėl prieš apsilankydami vaistinėje pasitikrinkite jos darbo laiką. Artimiausią vaistinę jūsų mieste bei jos darbo laiką galite rasti apsilankę čia.

Naujausi leidiniai
Populiariausi leidiniai - vaistinės prekės