CAMELIA Vaistinė leidiniai ir akcijos


Jei leidiniai ieškote parduotuvės CAMELIA Vaistinė, patekote būtent ten, kur reikia: čia pateikiamos visos nuolaidos. Čia taip pat yra naujausias parduotuvės CAMELIA Vaistinė katalogas - įsitikinkite, kad jūs savo parduotuvėje gavote geriausias kainas ir geriausius nuolaidos. Jei norite, kad parduotuvės CAMELIA Vaistinė savaitinis leidinys padėtų sutaupyti ir parduotuvės CAMELIA Vaistinė šios savaitės akcijos padėtų gauti geriausius pasiūlymus, vadinasi, esate būtent ten, kur reikia.

Esami leidiniai

Pasirinkite filialą  
Leidiniai gali galioti ne visose fizinėse parduotuvėse.
 

Mažas kainas garantuojanti vaistinė

CAMELIA vaistinių kiekvieną mėnesį išleidžiamas leidinys pristato visas šiuo metu galiojančias akcijas bei nuolaidos. Vaistams, vaistiniams preparatams, maisto papildams, kosmetikai ir kitiems dalykams galiojančios nuolaidos tikrai jus nustebins. Be to, CAMELIA vaistinėse nuolat vyksta įvairios akcijos, apie kurias sužinosite atsivertę leidinį ir kurios padės dar daugiau sutaupyti. Daugelio prekių kainos tikrai yra įspūdingos, o jas surasti padės būtent šio mėnesio akcijų leidinys. Be to, leidinyje rasite ir daug naudingos informacijos apie tai, kaip rūpintis savo bei artimųjų sveikata – širdies veikla, kraujotaka, nervų sistema ir imuninės sistemos stiprinimui.


Nuolaidos mažiems ir dideliems

CAMELIA vaistinės leidinyje sau reikalingą nuolaidą ras kiekvienas. Čia gausu puikių pasiūlymų senjorams, mamoms, o taip pat ir moksleiviams bei studentams, norintiems stiprinti smegenis. Vaistinių tinklas siūlo ypatingas nuolaidas senjorams – net iki 30%. Norėdami pasižiūrėti, kurioms prekėms galioja šios nuolaidos, atsiverskite naujausią, šiam mėnesiui skirtą leidinį. Geriausių mėnesio pasiūlymų puslapiuose rasite tuos preparatus, kurių kaina šiuo metu yra išskirtinai sumažinta – net iki 65%. Šiose vaistinėse parduodamas gliukozaminas, taip pat įvairūs kremai, maisto papildai, mamoms skirtos priemonės, pavyzdžiui, pientraukis, o taip pat ir inhaliatorius. Visiems šiems produktams puikių pasiūlymų rasite atsivertę CAMELIA vaistinės leidinį, o taip pat vaistinių tinklo internetiniame puslapyje https://camelia.lt.

Produktai iš CAMELIA Vaistinė leidiniai

Naujausi leidiniai

Populiariausi leidiniai – vaistinės prekės