EUROVAISTINĖ - leidiniai, parduotuvės ir darbo laikas

Leidiniai EUROVAISTINĖ

Kur rasti parduotuvės

Sužinoti daugiau

Apie vaistinę

Šiuo metu Lietuvoje veikia 278 “Eurovaistinės”, kuriose dirba daugiau nei 1500 darbuotojų. „Eurovaistinės” darbuotojai siekia užtikrinti kokybišką ir greitą aptarnavimą bei konsultavimą. Čia rasite ne tik prekių, bet ir patarimų grožio bei sveikatos klausimais. Pirmieji trys „Eurovaistinės” taškai duris atvėrė dar 1998 metais, o po to vaistinių tinklas pradėjo sparčiai plėstis. Buvo įdiegta daug naujovių, pavyzdžiui sostinėje šiuo metu veikia visą parą budinti „Eurovaistinė Drive”, kurioje galite apsipirkti neišlipdami iš automobilio. Nuo 2014 metų lengvai galite apsipirkti ir internetu. Tai patogus ir greitas būdas įsigyti jums reikalingas prekes, tokias, kaip kanapių aliejus, inhaliatorius, Epsom druska, Dietonus, vaistai nuo knarkimo, Lidonium, gysločio luobelės, Metadoxil. Konsultacija perkant internetu gali būti suteikta nuotolinio ryšio priemonėmis. Naujas leidinys yra geriausias būdas sužinoti apie vaistinėje vykstančius mėnesio pasiūlymus. Toks laikraštukas išleidžiamas kas mėnesį, o patys mėnesio pasiūlymai – tai puikus būdas sutaupyti. Išsamus prekių katalogas jus supažindins su plačiu „Eurovaistinės” prekių asortimentu, kurį rasite apsilankę internetinėje svetainėje https://www.eurovaistine.lt.

„Eurovaistinėje” nuolatos vyksta įvairiausios akcijos ir nuolaidos. Gerus pasiūlymus rasite ir tokioms prekėms, kaip kanapių aliejus, inhaliatorius, Epsom druska, Dietonus, vaistai nuo knarkimo, Lidonium, gysločio luobelės, Metadoxil.

Kodėl verta apsipirkti „Eurovaistinėje”

 

Prekybos tinklo „Eurovaistinė” taškai

Šiuo metu Lituvoje veikia 278 prekybos tinklo padaliniai, kuriuos lengvai rasite netoli jūsų namų. Jums artimiausios vaistinės, taip pat dviejų budinčių vaistinių adresų ir darbo laikų ieškokite čia.

Naujausi leidiniai
Populiariausi leidiniai - vaistinės prekės