IKEA leidiniai ir akcijos


Jei leidiniai ieškote parduotuvės IKEA, patekote būtent ten, kur reikia: čia pateikiamos visos nuolaidos. Čia taip pat yra naujausias parduotuvės IKEA katalogas - įsitikinkite, kad jūs savo parduotuvėje gavote geriausias kainas ir geriausius nuolaidos. Jei norite, kad parduotuvės IKEA savaitinis leidinys padėtų sutaupyti ir parduotuvės IKEA šios savaitės akcijos padėtų gauti geriausius pasiūlymus, vadinasi, esate būtent ten, kur reikia.

Esami leidiniai

Pasirinkite filialą  
Leidiniai gali galioti ne visose fizinėse parduotuvėse.
IKEA leidinys
„IKEA“ leidinys.
 
Galioja visose IKEA parduotuvėse.
IKEA leidinys
„IKEA“ leidinys.
 
Galioja visose IKEA parduotuvėse.
IKEA leidinys
„IKEA“ leidinys.
 
Galioja visose IKEA parduotuvėse.
 

Prekybos tinklas, kurio pristatinėti nereikia

IKEA parduotuvėse, kurių adresus rasite tinklapyje https://www.ikea.lt/lt, rasite viską, ko gali prireikti jūsų namams – šio prekybos tinklo kainos ir kokybės santykiui sunku prilygti. Ne mažiau žymus nei pati parduotuvė yra IKEA prekių katalogas – tai leidinys, kurį verta pavartyti net ir tuo atveju, jei šiuo metu jokių pirkinių neplanuojate. Čia visada rasite puikių namų dizaino idėjų, kurios padės sutaupyti ir vietos, ir pinigų, o taip pat papuoš jūsų namus originaliausiais ir moderniausiais dizaino sprendimais. IKEA katalogas – tai žurnalas, paprastai turintis daugybę puslapių (net iki 300), kuriame pristatomos naujausios tendencijos interjero srityje. Smagiausia, kad čia pateikiamos ir neįtikėtinos nuolaidos, kurias rasite įvairiausioms prekėms IKEA parduotuvėse, bei šiuo metu vykstančios akcijos. Atsiskaitydami būtinai turėkite „IKEA Family“ kortelę – ji padės dar daugiau sutaupyti.


Sutaupykite pirkdami baldus

Norint kardinaliai pakeisti namų interjerą nebereikia ilgai taupyti milžiniškai investicijai – pakaks atsiversti aktualų IKEA katalogą, kuris išleidžiamas kas keletą mėnesių. Šis prekybos tinklas siūlo ne tik bendrą katalogą, kurį peržiūrėję tikrai prisigaudysite puikiausių idėjų namams, bet ir specializuotus katalogus. Pavyzdžiui, šiuo metu IKEA siūlo tokiu katalogus:

Produktai iš IKEA leidiniai

Naujausi leidiniai

Populiariausi leidiniai – baldai