TOPO CENTRAS adresai ir darbo laikas

Kur rasti parduotuvės

Sužinoti daugiau

Topo Centras

TOPO CENTRAS – didžiausias buitinės technikos ir elektronikos prekių mažmeninės prekybos tinklas Lietuvoje. Šis prekybos tinklas rinkoje sėkmingai veikia jau daugiau nei dvidešimt metų – šį įmonė yra puikiai pažįstama visiems Lietuvos pirkėjams. Neseniai TOPO CENTRAS tapo visame pasaulyje gerai žinomo prekybos aljanso „Euronics International“ nariu.

Visoje Lietuvoje yra maždaug 40 TOPO CENTRO parduotuvių – jos yra išsidėsčiusios 25 skirtinguose miestuose bei miesteliuose, kurių tarpe – ir Vilnius, Kaunas, Klaipėda bei Šiauliai. Taip pat TOPO CENTRAS turi internetinę parduotuvę, pasiekiamą adresu https://www.topocentras.lt.

TOPO CENTRO parduotuvėse galima įsigyti įvairiausių elektronikos ir buitinėse technikos prekių, pavyzdžiui:

TOPO CENTRAS ne tik parduoda įvairias prekes, bet ir teikia tam tikras paslaugas. Jų tarpe:

Klientai TOPO CENTRĄ vertina dėl parduotuvėse ir internete visuomet pasiekiamo plataus prekių asortimento, kokybiško konsultantų aptarnavimo, prireikus teikiamų ekspertų konsultacijų ir kitų naudingų paslaugų bei dėl inovatyvių ir įdomių produktų pristatymų. Jei vis tik prireiktų, TOPO CENTRE įmanomas ir prekių grąžinimas.

TOPO CENTRAS nuolat siūlo įvairias akcijas bei nuolaidas – kiekvienas ras tai, ko jam reikia. Vykstant akcijai pigiau galima įsigyti telefonų, kavos aparatų, šaldytuvų, fotoaparatų ir panašių prekių. Perkant brangesnę prekę taip pat įmanomas lizingo variantas, o naudojantis specialiais pasiūlymais prekes lizingu galima įsigyti ir be pabrangimo. Taip pat verta pasižvalgyti TOPO CENTRO kataloge – gal kaip tik šiuo metu vyksta kurios nors prekės išpardavimas.

TOPO CENTRO tinklapyje pateikiami visų prekybos tinklo parduotuvių telefonai bei darbo laikas, o taip pat įmonės kontaktai ir rekvizitai.

Naujausi leidiniai
Populiariausi leidiniai - elektronika