TOP SHOP leidinys - 2022 05 01 - 2022 06 30 - p. 50 *

1 ...

50

... 65
„TOP SHOP“ leidinys - 2022 05 01 - 2022 06 30 - Išpardavimų produktai - dangtis, pyragas, rinkinys, tinka, virtuvė. 50 puslapis.
1 ... 50 ... 65

Čia pateikiamas parduotuvės TOP SHOP leidinys nuo 2022 05 01 iki 2022 06 30 - peržiūrėkite jį ir raskite naujausius nuoladios. Naujausios savaitės akcijos išdėstytos 64 puslapių - juose rasite geriausias kategorijos Kitos prekės prekes. Šios parduotuvės TOP SHOP leidinys siūlo nuolaidas daugiau nei 159 produktų - įsitikinkite, kad gausite geriausią pasiūlymą dažniausiai jūsų perkamoms prekėms! Jei norite sutaupyti kito apsipirkimo parduotuvėje TOP SHOP metu, štai jūsų ieškomas leidinys nepamirškite peržiūrėti visų akcijų, nuo 1 iki 64 puslapio. Šiame puslapyje jūs rasite pasiūlymus apie tokius produktus, kaip dangtis, pyragas, rinkinys, tinka, virtuvė, o šis leidinys iš puslapio TOP SHOP siūlo daugybę kitų nuolaidų prekėms, tokioms kaip priedai, virtuvinis kombainas, dangteliai, dangtis, rinkinys, tinka. Jei norite apsipirkti protingai ir sutaupyti kito apsipirkimo parduotuvėje TOP SHOP metu, štai naujausias savaitinis leidinys, kuris siūlo jums puikiais kainas ir nuostabias nuolaidas - nepraleiskite jo! Kasdien grįžkite į puslapį Mano Leidinys ir įsitikinkite, kad nepraleidžiate puikių akcijos, kuriuos siūlo jūsų geriausi prekybos centrai.

* Galioja visose TOP SHOP parduotuvėse.

Šio leidinio produktai

 
 
VIRTUVĖ ROYAL SUPREME STIKLINIAI INDAI ROYAL SUPREME stikliniai indai – prabangi klasika jūsų virtuvėje. Pagaminti iš borosilikatinio stiklo ir padengti nelimpančia „PPG Xylan“ danga. Šis gerai apgalvotas medžiagų derinys puikiai išlaiko šilumą, atsparus šiluminiams smūgiams ir palengvina indų valymą, nes maistas nekimba prie paviršiaus. ROYAL SUPREME indai pasižymi ne tik akį traukiančiu dizainu, bet ir praktiškomis savybėmis. • Nelimpanti danga • Atsparūs karščiui • Borosilikatinis stiklas • Bambukinis dangtis • Kepimo formas galima naudoti mikrobangų krosnelėje, orkaitėje, šaldytuve. NAUJIENA VIDUTINIO DYDŽIO KEPIMO FORMA SU DANGČIU Lazanija, daržovių apkepas, o gal saldus pyragas? Universalus rinkinys įvairiausiems patiekalams! • Gili kepimo forma, 3 l – puikiai tinka mėsos patiekalams, duonai ar viliojantiems apkepams gaminti. • Žema kepimo forma, 1,5 l – naudokite kaip giliojo indo dangtį arba kaip atskirą kepimo formą žuviai, bulvėms ar garnyrams kepti. • Bambukinis dangtis – naudokite kaip giliojo indo dangtį, pjaustymo lentelę arba patiekite ant jo maistą. tik APSILANKYKITE 3799€ GERA 110076553 50 3999€ KAINA www.delimano.lt

Kiti TOP SHOP leidiniai

Naujausi leidiniai