TOP SHOP leidinys - 2022 05 01 - 2022 06 30 - p. 34 *

1 ...

34

... 65
„TOP SHOP“ leidinys - 2022 05 01 - 2022 06 30 - Išpardavimų produktai - atviros lentynos, dažai, komodos, sofos, spintelė, lentynos. 34 puslapis.
1 ... 34 ... 65

Čia pateikiamas parduotuvės TOP SHOP leidinys nuo 2022 05 01 iki 2022 06 30 - peržiūrėkite jį ir raskite naujausius nuoladios. Naujausios savaitės akcijos išdėstytos 64 puslapių - juose rasite geriausias kategorijos Kitos prekės prekes. Šios parduotuvės TOP SHOP leidinys siūlo nuolaidas daugiau nei 159 produktų - įsitikinkite, kad gausite geriausią pasiūlymą dažniausiai jūsų perkamoms prekėms! Jei norite sutaupyti kito apsipirkimo parduotuvėje TOP SHOP metu, štai jūsų ieškomas leidinys nepamirškite peržiūrėti visų akcijų, nuo 1 iki 64 puslapio. Šiame puslapyje jūs rasite pasiūlymus apie tokius produktus, kaip atviros lentynos, dažai, komodos, sofos, spintelė, lentynos, o šis leidinys iš puslapio TOP SHOP siūlo daugybę kitų nuolaidų prekėms, tokioms kaip energizer, svarstyklės, vandens. Jei norite apsipirkti protingai ir sutaupyti kito apsipirkimo parduotuvėje TOP SHOP metu, štai naujausias savaitinis leidinys, kuris siūlo jums puikiais kainas ir nuostabias nuolaidas - nepraleiskite jo! Kasdien grįžkite į puslapį Mano Leidinys ir įsitikinkite, kad nepraleidžiate puikių akcijos, kuriuos siūlo jūsų geriausi prekybos centrai.

* Galioja visose TOP SHOP parduotuvėse.

Šio leidinio produktai

 
 
VALYMAS IR PRIEŽIŪRA Lengvai prižiūrimi baldai J eigu namie atliekate remontą ir ieškote naujų baldų, verta pagalvoti ne tik kokios išvaizdos baldų norėtumėte, bet ir kaip lengva (ar sunku) bus juos prižiūrėti. Kilstelėkite baldus! Sofos, spintelės, komodos ir kiti baldai su kojelėmis palengvina grindų siurbimą ir plovimą. Odinę sofą ypač lengva valyti, tačiau jeigu norite medžiaginės, rinkitės 34 APSILANKYKITE tokią, kurios audinys atsparus dėmėms, kad netektų vargti, jeigu netyčia ką nors išliesite ant baldo. Dar puikiau, jeigu gobeleną galima nusegti. Atviros lentynos atrodo stilingai, tačiau jeigu norite gaišti mažiau laiko valydami dulkes, rinkitės spinteles su durelėmis. Kad sienos atrodytų puikiai ilgą laiką, pirmenybę teikitės glotniems, blizgiems dažams, kuriuos lengva valyti. www.homeology.lt HOMEOLOGY PATARIMAS #3 Tikru galvos skausmu gali tapti ne tik baldų valymas. Atsisakę nerūdijančiojo plieno prietaisų, dujinių viryklių ir prabangių sietynų valydami užtruksite gerokai trumpiau ir galėsite daugiau laiko skirti sau bei šeimai. SKENUOKITE KODĄ ir sužinokite daugiau naudingų patarimų.

Kiti TOP SHOP leidiniai

Naujausi leidiniai