Įkelti trūkstamą leidinį

Steam informacija

Steam informacija

Čia galite rasti visą informaciją apie parduotuvę Steam.


Leidiniai Steam

STEAM

STEAM – tai žaidimų internetinė platforma, pasiekiama adresu https://store.steampowered.com bei leidžianti akimirksniu pasiekti daugybę kompiuterinių žaidimų. Joje galima kompiuterinius žaidimus ne tik žaisti, bet ir apie juos kalbėtis su kitais naudotojais, nes platformoje yra pokalbių funkcija. Platforma pravarti ir kompiuterinių žaidimų kūrėjams.

Norint pradėti naudotis STEAM, visų pirma reikia šią platformą atsisiųsti – download. Tuomet naudotojui reikės prisiregistruoti – register, bei susikurti savo paskyrą – account. Tuomet rekomenduojama atsidaryti STEAM store – parduotuvę, kurioje rasite daugiau nei 30 000 įvairiausių žaidimų. Čia pateikiami žaidimai yra tokie įvairūs, kad tiks kiekvieno skoniui ir pomėgiams – nuo AAA iki indie stiliaus mėgėjų.

STEAM naudotojai dažnai ieško free steam keys – nemokamų platformos kodų, leidžiančių nemokamai žaisti joje esančius žaidimus. Ši taktika nėra nelegali, bet prieštarauja interneto etikos taisyklėms. Kita vertus, nemokamų kodų rasti gali būti sunkoka. Vietoj šios abejotinos praktikos, geriau nemokamų žaidimų ieškoti pačioje STEAM platformoje – čia jų būna nuolat, tereikia paieškoti free games.

Dar viena įdomi STEAM funkcija – tai „Steam market“, kur galima pirkti bei parduoti ar su kitais žaidėjais mainyti įvairius su kompiuteriniais žaidimais susijusius dalykus, pavyzdžiui, perėjimą į tam tikrą lygį. „Steam Market“ atsiskaitoma kiekvieno naudotojo asmenine pinigine, vadinama Wallet. Taip pat kiekvieną šios žaidimų platformos naudotoją galima identifikuoti pagal „Steam ID“ kodą. „Steam Calculator“ funkcija leidžia sužinoti, kiek verta kiekvieno žaidėjo paskyra STEAM platformoje, jei žaidėjas nuspręstų ją parduoti. Jei kyla klausimų ar sunkumų, visuomet galima kreiptis į „Steam Support“ komandą.

STEAM yra visiškai legali platforma, bet to paties nebūtų galima pasakyti apie „Steam unlocked“ ar „Steam status“ – tai abejotinos reputacijos tinklapiai. Kai kurie naudotojai sako, kad iš šių tinklapių rizikuojama atsisiųsti virusą. „Steam charts“ galima pasižiūrėti, kurie žaidimai populiariausi ir geriausiai reitinguojami tam tikru metu. Šiame tinklapyje rodoma, kiek žaidėjų šiuo metu žaidžia tam tikrą žaidimą ir kiek žaidė per paskutines 24 valandas, per 30 dienų ir taip toliau.