JYSK Spinta kainos ir išpardavimai

Peržiūrėkite šios savaitės parduotuvės JYSK prekę - spinta, kuriai nuo - galioja kuo puikiausias pasiūlymas. Gaukite naujausius parduotuvės JYSK prekės spinta leidiniai ir akcijas, kai galioja nuolaidos, bei sutaupykite pinigų.

 
Laikomi archyve leidiniai
 

Jei tikrai rimtai ketinate sutaupyti apsipirkinėdami, ir jei norite sutaupyti kuo daugiau, vertėtų atidžiai sekti visus naujausius leidiniai - šios savaitės akcijos pristatomas mūsų svetainėje. Mes nuolat pristatome parduotuvės JYSK prekę spinta, o naujausias savaitinis leidinys su parduotuvės JYSK prekės spinta pasiūlymais iškart atsiranda mūsų tinklapyje.

Tai nebūtinai turi būti tik akcijos JYSK pasiūlymai šiai prekei spinta. Jūs taip pat galite ieškoti kitų prekybos tinklų, pavyzdžiui, ERMITAŽAS, pateiktų pasiūlym šiai prekei spinta, arba galite sužinoti apie nuostabias akcijas, nuolaidas ir prekių pasiulymus, kurių mūsų svetainėje ieško kiti pirkėjai. Tarp populiariausių akcijų dabar - nuolaidos tokioms prekėms: scott, speed stick, sutirštintas saldintas pienas, skandinavisk, skara, spider-man, secret, skin republic, sveikuolių salotos, sveriamos džiovintos datulės. Mano Leidinys kiekvieną dieną skelbia tūkstančius naujų ypatingų katalogas. Taigi, jeigu jūs norite gauti geriausius - ieškokite pas mus!


JYSK

JYSK – tai iš Danijos kilęs prekybos tinklas, kurios istorija prasidėjo 1979 metais, o Baltijos šalyse JYSK veikia jau nuo 2001 metų. Ši įmonė nepamiršta savo skandinaviškų šaknų, bet taip pat prisitaiko prie skirtingų pirkėjų poreikių. JYSK visada stengiasi pirkėjui pateikti puikų pasiūlymą, todėl yra viena iš sparčiausiai augančių namų apyvokos prekių mažmeninių tinklų visame pasaulyje.

Šiuo metu JYSK sparčiai auga ir visame pasaulyje jau turi daugiau nei 2200 parduotuvių net 37 skirtingose šalyse. Lietuvoje JYSK parduotuves galima rasite daugelyje skirtingų miestų – jei jūsų gyvenamoji vieta yra Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Panevėžys, Alytus, Marijampolė ar Šiauliai, tuomet JYSK parduotuvė yra jūsų mieste. Tikslūs JYSK parduotuvių adresai ir jų darbo laikas pateikiamas čia.

Spinta - mažmenininkai

Populiariausi leidiniai

Produktai

Mažmenininkai