SEB adresai ir darbo laikas

Čia galite rasti visą informaciją apie parduotuvę SEB, įskaitant parduotuvių SEB adresus ir įprastą parduotuvės SEB darbo laiką. Mano Leidinys yra pateikiama visa jums reikalinga informacija, pavyzdžiui, apie jūsų mėgstamų parduotuvių adresus ir darbo laiką, įskaitant parduotuvę SEB.


„SEB“ vietovės

SEB

SEB bankas įkurtas Švedijoje, 1856 metais, o Lietuvoje veiklą pradėjo 2000 metais, kai „Vilniaus bankas“ tapo SEB grupės nariu. Dabar šis bankas veikia ir teikia universalias finansines paslaugas bei konsultuoja finansų klausimais Lietuvoje ir Švedijoje, o Norvegijoje, Suomijoje, Danijoje bei Vokietijoje daugiausia užsiima verslo ir investicine bankininkyste.

SEB banko padaliniai įsteigti visoje Lietuvoje – klientai priimami daugiau nei 25 klientų aptarnavimo skyriuose, esančiuose skirtinguose šalies miestuose, kurių tarpe – ne tik Vilnius ir Klaipėda, bet ir Kaunas, Šiauliai, Panevėžys, Telšiai, Utena bei daugelis kitų. SEB bankas visoje šalyje taip pat turi daugybę bankomatų.

Bankas teikia įvairias finansines paslaugas – privatūs klientai gali atsidaryti sąskaitą, išsiimti kreditines bei debetines korteles, o taip pat į SEB banką galima kreiptis tokiais klausimais, kaip paskola ar lizingas. SEB banko tinklapyje klientų patogumui galima naudotis paskolos skaičiuokle – įvedus kai kuriuos savo duomenis tokia skaičiuoklė leidžia per kelias minutes gauti informaciją apie galimybes pasiimti paskolą bei apie banko siūlomas palūkanas. Jei ruošiatės keliauti į užsienį ar planuojate investicijas užsienio valiutomis, jums pravers SEB banko tinklapyje pateikiami naujausi valiutų kursai. SEB bankas internetu (arba ebankas) yra puikus pasirinkimas, jei norite valdyti savo finansus nuotoliniu būdu. Prisijungimas prie kliento paskyros SEB banke vykdomas per „Smart ID“ programėlę išmaniajame telefone. Prisijungę banko klientai gali rasti visą reikalingą su jų asmeniniais finansais susijusią informaciją, o taip pat sužinoti savo sąskaitos numerį – IBAN kodą.

SEB bankas įvairias finansines paslaugas taip pat teikia ir verslui. Jų tarpe – pradedančiųjų verslą konsultavimas, taupymas ir investavimas, elektroninė bankininkystė, paskolos ir lizingas bei draudimas. Visos šios paslaugos taip pat teikiamos didelėms įmonėms.

Banko padalinių kontaktai, banko kodas, o taip pat ir SWIFT kodas pateikiami SEB interneto svetainėje, adresu https://www.seb.lt. Jei tai, ko ieškote, yra šio banko klientų aptarnavimo skyrių adresai ar darbo laikas, spauskite čia.

Produktai

SEB šakos
Populiariausi leidiniai