Rimi adresai ir darbo laikas

Čia galite rasti visą informaciją apie parduotuvę Rimi, įskaitant parduotuvių Rimi adresus ir įprastą parduotuvės Rimi darbo laiką. Mano Leidinys yra pateikiama visa jums reikalinga informacija, pavyzdžiui, apie jūsų mėgstamų parduotuvių adresus ir darbo laiką, įskaitant parduotuvę Rimi.


Leidiniai Rimi

RIMI

RIMI prekybos centrų tinklas veikia visose trijose Baltijos šalyse. RIMI parduotuvės būna įvairių dydžių – klientai gali apsipirkti šių tipų parduotuvėse:

  • „RIMI Hyper“ – didžiausia šio prekybos tinklo parduotuvė, siūlanti platų prekių asortimentą ir pasirinkimą po vienu stogu. Čia galima rasti įvairiausių tiek kokybiško maisto prekių, tiek ne maisto prekių, pavyzdžiui, naudojamų buityje ir ne tik.
  • „RIMI Super“ yra pilnai aprūpinta kasdieniam apsipirkimui skirta parduotuvė, kurioje visada rasite šviežio maisto, platų asortimentą, įkvėpimo skaniems patiekalams ir malonų aptarnavimą jūsų kaimynystėje.
  • „RIMI Mini“ – tai patogi nedidelė parduotuvė. Čia apsipirkti galima labai greitai, ir visuomet rasite pačių populiariausių RIMI prekių.
  • „RIMI Express“ – tai moderni ir patogi nedidelė parduotuvė, skirta greitam apsipirkimui, kurioje visada rasite šviežio ir sveiko jau paruošto maisto bei užkandžių, todėl išalkus visuomet verta čia greitai užsukti.

RIMI parduotuvės patogiai išsidėsčiusios visoje Lietuvoje – jas rasite ne tik tokiuose didžiuosiuose miestuose, kaip Vilnius, Kaunas, Klaipėda ir Panevėžys, bet ir daugelyje kitų Lietuvos miestų ir miestelių. Šiuo metu jų Lietuvoje veikia beveik 60, o jų adresai ir darbo laikas pateikiami prekybos tinklo internetinėje svetainėje, adresu https://www.rimi.lt. Tame pačiame puslapyje taip pat pateikti ir parduotuvių kontaktai bei įmonės rekvizitai.

RIMI savo pirkėjams nuolat siūlo įvairias akcijas, specialius pasiūlymus ir net žaidimus. Į RIMI parduotuves užsukti pasižvalgyti verta bent kas savaitę, nes tokiu dažnumu pateikiami nauji savaitės pasiūlymai.

Perkantiems RIMI verta turėti „Mano RIMI“ kortelę, kurios naudotojai sulaukia dar daugiau specialių pasiūlymų, kurie dažnai būna pritaikyti asmeniniams poreikiams – pavyzdžiui, nuolaidos kiekvieno pirkėjo mėgstamiausiems ir perkamiausiems produktams. Įsigijus „Mano RIMI“ kortelę, kortelės aktyvavimas atliekamas internetu arba vienoje iš RIMI parduotuvių – tuomet galėsite džiaugtis tik jums skirtais RIMI asmeniniais pasiūlymais.

RIMI savo tinklapyje taip pat turi elektroninę parduotuvę, kurioje galima apsipirkti neišeinant iš namų, o prekės į namus yra pristatomos. RIMI išsiskiria dėmesiu kokybei ir tvarumui, o taip pat sveiko maisto pasirinkimų gausa. Pirkėjui paprašius sąskaitos, kasininkas visuomet gali ją išduoti.