Pepco leidinys - 2022 11 03 - 2022 12 27 - p. 2 *

2 / 25

„Pepco“ leidinys - 2022 11 03 - 2022 12 27 - Išpardavimų produktai - baterijos, paw patrol, žaisliné, virtuvė, vandens. 2 puslapis.
2 / 25

Čia pateikiamas parduotuvės Pepco leidinys nuo 2022 11 03 iki 2022 12 27 - peržiūrėkite jį ir raskite naujausius nuoladios. Naujausios savaitės akcijos išdėstytos 24 puslapių - juose rasite geriausias kategorijos Drabužiai prekes. Šios parduotuvės Pepco leidinys siūlo nuolaidas daugiau nei 72 produktų - įsitikinkite, kad gausite geriausią pasiūlymą dažniausiai jūsų perkamoms prekėms! Jei norite sutaupyti kito apsipirkimo parduotuvėje Pepco metu, štai jūsų ieškomas leidinys nepamirškite peržiūrėti visų akcijų, nuo 1 iki 24 puslapio. Šiame puslapyje jūs rasite pasiūlymus apie tokius produktus, kaip baterijos, paw patrol, žaisliné, virtuvė, vandens, o šis leidinys iš puslapio Pepco siūlo daugybę kitų nuolaidų prekėms, tokioms kaip baterijos, marshall, paw patrol, žaisliné. Jei norite apsipirkti protingai ir sutaupyti kito apsipirkimo parduotuvėje Pepco metu, štai naujausias savaitinis leidinys, kuris siūlo jums puikiais kainas ir nuostabias nuolaidas - nepraleiskite jo! Kasdien grįžkite į puslapį Mano Leidinys ir įsitikinkite, kad nepraleidžiate puikių akcijos, kuriuos siūlo jūsų geriausi prekybos centrai.

* Galioja šiose Pepco parduotuvėse

Žiūrėti daugiau

Šio leidinio produktai

 
 
Nuotykių ieškotojams yra ir: Ksilofonas Žaidimas „Pagauk kirminą“ medinis, pasirink: su „Mickey Mouse“ arba „Minnie Mouse“ piešiniu, vaikams nuo 18 mėn. rinkinyje lazdelė su magnetu ir 10 kirminų, vaikams nuo 3 metų 7€ yra ir: 10€ Žaislinė virtuvė su kriaukle ir čiaupu iš bioplastiko, rinkinyje: baterijomis maitinamas vandens čiaupas ir virtuvės reikmenys, vaikams nuo 3 metų, baterijos parduodamos atskirai Ksilofonas - pianinas yra ir: su „Paw Patrol“ arba „Peppa Pig“ piešiniais, vaikams nuo 2 metų 12€ 15€ Vilkikas yra ir: 12€ Traukinukas su vagonėliais su šviesomis ir garsais, vaikams nuo 3 metų, su baterijomis 2 7€ su 4 automobiliais, iš bioplastiko, vaikams nuo 18 mėn., su baterijomis

Kiti Pepco leidiniai

Naujausi leidiniai