IKEA adresai ir darbo laikas

Čia galite rasti visą informaciją apie parduotuvę IKEA, įskaitant parduotuvių IKEA adresus ir įprastą parduotuvės IKEA darbo laiką. Mano Leidinys yra pateikiama visa jums reikalinga informacija, pavyzdžiui, apie jūsų mėgstamų parduotuvių adresus ir darbo laiką, įskaitant parduotuvę IKEA.


Leidiniai IKEA

Apie parduotuvę

„IKEA” yra tarptautinė įmonė, veikianti net 49 šalyse ir turinti 403 parduotuves. Įmonės misija yra sukurti gražesnį gyvenimą namuose. Įmonė siūlo didelį kokybiškų prekių pasirinkimą, gražius ir praktiškus baldus žemomis kainomis. Čia taip pat rasite ir namams skirtų daiktų bei švediškų maisto produktų. Prekių asortimentas dažnai atnaujinamas, todėl čia verta sugrįžti. Įmonė rūpinasi ne tik pirkėjais, bet ir aplinka. „IKEA” stengiasi mažinti plastiko vartojimą, jį pakeisti bioplastiku, gaminius siuva tik iš ekologiškos ir atsakingai užaugintos medvilnės. Įmonė prekiauja tik šviesos diodų šviestuvais ir lemputėmis. Namų prekių katalogas yra labai platus, jį galite rasti apsilankę adresu https://www.ikea.lt. Kiekviena prekė yra gaminama atsižvelgiant į pirkėjų poreikius ir skonius. Prekių kataloge rasite tokių gaminių, kaip baldai, virtuvė, lentynos, kilimai, komodos, gėlių stovai ir lauko baldai. Jeigu niekur važiuoti nesinori arba neturite pakankamai laiko, galite prekes užsisakyti internetu. Internetinė parduotuvė yra puikus būdas apsipirkti neišeinant iš namų. Apsipirkti „IKEA” parduotuvėse galite tokiuose miestuose, kaip Vilnius, Kaunas, Klaipėda. Bei internetinėje parduotuvėje.
 

Kodėl verta apsipirkti „IKEA” parduotuvėse

  • Idėjos. „IKEA” parduotuvėse gausu idėjų namams ir įkvėpimo, kuriais galėsite pasinaudoti kurdami naują ir jaukią aplinką namuose. Čia idėjų nepritrūks įvairiausiems skoniams. Daiktai ir baldai yra lengvai suderinami, o „IKEA” darbuotojai su malonumu padės jums išsirinkti tinkamiausias prekes.
  • Žemesnės kainos. “IKEA” stengiasi, kad akcijos ir pasiūlymai atitiktų pirkėjų lūkesčius, o prekių asortimentas būtu įvairus. Čia prekių įvairovė gali maloniai nustebinti.
  • Kokybė. „IKEA” nepaprastai vertina kokybę. Įmonei yra svarbu, kad baldai bei kiti daiktai būtų aukščiausios kokybės ir tarnautų jums ne vienerius metus.
  • Akcijos ir nuolaidos. „IKEA” leidinys pristato visas šiuo metu vysktančias akcijas ir teikiamas nuolaidas.

„IKEA” prekybos tinklo taškai

„IKEA” parduotuves rasite tokiuose miestuose kaip Vilnius, Kaunas, Klaipėda arba internetinėje parduotuvėje. Atsiimti prekes galite patys arba užsisakę pristatymo į namus paslaugą. „IKEA” parduotuves rasite paspaudę jums artimiausio miesto nuorodą: Vilnius, Kaunas, Klaipėda.