Velykos - leidiniai ir akcijos

Šiuo metu nėra galiojančių pasiūlymų.

Velykos - Mažmenininkai

Šventos Velykos

Velykos krikščionims yra be galo svarbi šventė, kuria minimas Kristaus prisikėlimas iš numirusiųjų po nukryžiavimo. Prisikėlimas įvyko trečiąją dieną po jo mirties. Per šią šventę yra reiškiamas džiaugsmas, simbolizuojantis Kristaus pergalę prieš mirtį. Nuomonės, kuri diena yra svarbesnė – mirties ar prisikėlimo, dažnai skiriasi, bet Velykos be jokių abejonių yra labai džiugi šventė. Velykos turi ir pagoniškų švenčių elementų – pavyzdžiui, tai Velykų zuikiai ir velykiniai kiaušiniai (margučiai).

Velykų data yra nustatoma remiantis Mėnulio kalendoriumi, todėl kasmet kinta. Dėl šios priežasties Mėnulio kalendorius šiai šventei yra labai svarbus. Velykų metu gausu įvairių papročių, taip pat yra priimta anksti keltis ir eiti į bažnyčią, paminėti Kristaus kančių kelią ir taip toliau.

Pasiūlymai šv. Velykų dieną

Velykų diena neįsivaizduojama be tokių dalykų, kaip kalendorius, velykiniai atvirukai, Velykų valgiai, velykinės puokštės, Velykų zuikis, Velykų margučiai arba Velykų kiaušiniai. Šias prekes nesunkiai rasite tokiuose prekybus centruose, kaip Maxima, Lidl, iki, NORFA, Senukai ir Tupperware. Čia švenčių metu visada gausu įvairiausių prekių ir taikomos nuolaidos. Šv. Velykų leidiniai jūs pradžiugins netikėtais pasiūlymais. Čia jūsų lauks platus prekių asortimentas ir geros kainos. Tikrai neliksite nusivylę.

Apsipirkimas velykiniu laikotarpiu

Laiko ir pinigų jums padės sutaupyti tinklapis Mano Leidinys. Čia rasite daugybę įvairiausių pasiūlymų, akcijų ir nuolaidų. Gausus prekiu asortimentas jus tikrai nustebins, todėl nepraleiskite progos apsipirkti Šv. Velykoms ir sutaupyti. Tikrai neliksite abejingi puikioms prekėms ir akcijoms. Pavartę proginius prekių leidinius tikrai rasite ką nors pagal savo ir savo namiškių skonį. Proginiai prekių leidiniai – tai puikus būdas tinklapyje sužinoti apie vykstančias akcijas ir pasiūlymus, bei išsamiau susipažinti su prekių įvairove.

Naujausi leidiniai