Valentino diena - leidiniai ir akcijos

Šiuo metu nėra galiojančių pasiūlymų.

Valentino diena - Mažmenininkai

Valentino diena

Valentino diena – tai graži tradicija, kuri atsirado jau seniai, tačiau Lietuvoje ją pradėta švesti dar visai neseniai – po nepriklausomybes atgavimo 1990 metais. Manoma, kad šv. Valentinas buvo Romos vyskupas, poras tuokdavęs slapčia, kadangi tuometinis Romos imperatorius santuokas buvo uždraudęs, siekdamaspritraukti į kariuomenę daugiau romėnų vyrų. Imperatorius manė, kad dėl santuokos vyrai tampa silpnavaliais, emociškai prisirišusiais prie žmonos bei vaikų, todėl ir ėmėsi tokių griežtų veiksmų.

Valentino diena yra nuostabi šventė, kurios metu mes išreiškiame meilę ir pagarbą savo mylimam žmogui. Tai be galo romantiška diena, skirta meilei. Žmonės meilę reiškia įvairiausiais būdais, pavyzdžiui, Valentino dienos atrvirukai - tai jau nusistovėjusi tradicija, paplitusi visame pasaulyje.
Valentino dienos dovanos vaikinui gali būti pačios įvairiausios. Tačiau svarbiausia – dėmesys, todėl netgi tokie malonūs ir paprasti siurprizai, kaip paveiksliukai su valentino diena pradžiugins jūsų mylimą žmogų.

Valentino dienos pasiūlymai

Dovanos Valentino dienos proga yra puikus būdas parodyti savo meilę artimam žmogui. Puiki dovana galėtų būti kalendorius, kuris primins apie meilę ir rūpestį šios nuostabios šventės proga ir visus ateinančius metus. Valentino dienos prekių galite rasti tokiose prekybos vietose, kaip Maxima, Lidl, NORFA, Avon, Oriflame, MEGA. Parduotuvių leidiniai pradžiugins prekėmis ir geromis kainomis.

Apsipirkimas Valentino dienai

Pademonstruokitę meilę ir šilumą savo mylimam žmogui ir apiberkitę jį arba ją dovanomis. Įkvėpimo galite pasisemti apsilankę tinklapyje Mano Leidinys.Valentino dienos prekių leidiniai jus įkvėps naujoms idejoms. Negaiškite laiko ir pasirūpinkite dovanomis jau šiandien. Tikrai neliksite abejingi geriausiems pasiūlymams bei nuolaidoms.

Naujausi leidiniai