Tėvo diena - leidiniai ir akcijos

Šiuo metu nėra galiojančių pasiūlymų.

Tėvo diena - Mažmenininkai

Tėvo diena

Tėvo diena – visame pasaulyje jau seniai įprasta tradicija. Lietuvoje ši nuostabi šventė yra švenčiama pirmąjį birželio sekmadienį, tačiau kiekvienoje šalyje data gali skirtis – skirtinguose pasaulio kraštuose Tėvo diena yra švenčiama skirtingu metu.

Per Tėvo dieną yra išreiškiama meilė, pagarba bei padėka be galo artimam žmogui – tėčiui. Tėvo dienos proga yra dovanojami atvirukai su Tėvo diena – taip tėčiui yra parodomas dėmesys ir atsidėkojama už tėčio rūpestį.

Paveiksliukai su Tėvo diena atskleidžia, koks svarbus yra šis žmogus, o sveikinimai Tėvo dieną neabejotinai pradžiugins bei sušildys jūsų tėčio širdį. Oficialiai šią dieną pradėta švęsti JAV, o pati tradicija atsirado 1910 metais, kai Louisa Dodd nutarė pagerbti savo tėvą, užauginusį šešis vaikus.

Tėvo dienos pasiūlymai

Tėvo dieną neapsieinama be dovanų, atvirukų bei paveiksliukų su tėvo diena. Dovanų patartina apsipirkti iš anksto, kad nepražiopsotumėte pačių geriausių pasiūlymų. Dovanos – tai labai svarbi šventės dalis. Platų prekių asortimentą bei tokias gražias smulkmenas, kaip atvirukai su Tėvo diena bei paveiksliukai su Tėvo diena rasite tokiose parduotuvėse, kaip Maxima, Rimi, Lidl ir Deichmann. Tad paskubėkite ir pamatysiste, kad prekių gausa bei kainos jūsų tikrai nenuvils. Šia proga yra išleidžiami specialūs prekių leidiniai – jie yra skirti tam, kad nepraleistumėte progos įsigyti geriausias prekes geriausiomis kainomis. Leidiniai leidžia visas akcijas peržiūrėti vienoje vietoje.

Apsipirkimas Tėvo dienos proga

Jei nepavyksta apsispręsti, ką dovanoti tėčiui Tėvo dienos proga, nesijaudinkite. Apsilankę tinklalapyje Mano Leidinys rasite daugybę įdomių pasiūlymų. Pasinaudoję šio tinklapio akcijomis bei nuolaidomis sutaupysite ir pinigų, ir laiko. Tėvo dienos leidiniai jus maloniai nustebins, o pamatę viliojančias kainas bei prekių įvairovę tikrai pasisemsite puikių įdėjų. Tokiems pasiūlymams tikrai neįmanoma atsispirti. Taigi, negaiškite ir pirmyn!

Naujausi leidiniai