Motinos diena - leidiniai ir akcijos

Motinos diena - Mažmenininkai

Motinos diena

Motinos diena švenčiama pavasarį, kai pražysta gėlės. tai labai graži šventė, minima tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje. Per Motinos dieną mamoms ir močiutėms dovanojamos gėlės, taip parodomas dėmesys ir šiluma, atsidėkojama už jų rūpestį. Dar viena miela ir svarbi smulkmena yra atvirukas. Atvirukai mamos dienai pradžiugins ir sušildys jūsų mamos širdį.

Sveikinimai Motinos dienos proga yra nepaprastai svarbūs Lietuvos kultūroje. Motinos diena jau daugybę metų švenčiama tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje, o jos kilmė glūdi gilioje senovėje. Senovės indoarijai garbindavo deivę Motiną, o pagonys Lietuvoje garbindavo netgi kelias deives moteris – Žemyną, Mildą ir Laimą. Tuo metu buvo paplitęs moteriškosios dievybės garbinimas. Vėliau, kai lietuviai priėmė krikščionybę, šį dieviškosios moters pavidalą perėmė Mergelė Marija.

Lietuvoje Motinos diena yra švenčiama pirmąjį gegužės sekmadienį. Tą dieną mamoms yra dovanojamos gėlės bei dovanos, skirtos kiekvieno žmogaus gyvenime ypatingam žmogui – mamai.

 

Motinos dienos pasiūlymai

Dovanos mamos dienų turėtu visada būti dovanojamos iš širdies, o jų įsigyti galite tokiuose prekybos tinkluose, kaip Maxima, Lidl, iki, NORFA, Rimi, Pepco.  Motinos diena yra puiki proga apsipirkti šiose prekybos vietose. Čia rasite įvairiausių prekių bet kuriam skoniui. Specialūs šventiniai leidiniai yra išleidžiami įvairių švenčių progomis ir yra skirtos pradžiuginti artimuosius. Leidiniai padeda jums rasti ir įsigyti geriausias dovanas bei sutaupyti.

 

Apsipirkimas Motinos dienos proga

Patartina dovanas pirkti iš anksto, kad Mamos dieną jos jau būtų paruoštos įteikti. Apsilankę tinklapyje https://manoleidinys.lt rasite ne tik gerų pasiūlymų, bet ir būsite nustebinti prekių įvairove. Nepraleiskite progos apsižvalgyti šioje internetinėje parduotuvėje bei artimiau susipažinti su prekybos tinklų leidiniais.

Prekių leidiniai jūs pradiuigins plačiu asortimentu ir patraukliomis kainomis. Taigi, nedelskite ir apsilankykite tinklapyje jau dabar.

Naujausi leidiniai