Kalėdos - leidiniai ir akcijos

Šiuo metu nėra galiojančių pasiūlymų.

Kalėdos - Mažmenininkai

Kalėdos

Žodis “noel” reiškia Kalėdas ir yra kilęs iš senovės prancūzų kalbos „nael“. Kalėdos yra nuostabi šventė, švenčiama visose krikščioniškose šalyse. Šia švente pagerbiamas Jėzaus Kristaus gimimas. Tiksli Jėzaus gimimo data nėra žinoma, bet priimta manyti, kad Jėzus gimė gruodžio 25-ają, todėl katalikiškose šalyse Kalėdos ir švenčiamos šią dieną. Ši data pasirinkta tik nuo Jėzaus gimimo praėjus keliems šimtmečiams. Iki to laiko buvo švenčiama Trijų Karalių diena, kuria ankstyvieji krikščionys pamidėdavo Jėzaus Kristaus gimimą.

Lietuvoje Kalėdos yra švenčiamos dvi dienas - gruodžio 25-ają ir 26-ają dienomis. Tradiciniai Kalėdų valgiai senovėje būdavo kiauliena ir šerniena. Kaledinė eglutė yra puošiama kiekvienais metais. Tai – Kalėdų simbolis, kuris sukuria nepaprastai jaukią Kalėdų atmosferą ir nuotaiką. Ši tradicija į Lietuvą atkeliavo Pirmojo pasaulinio karo metu, ją su savimi atsinėšė vokiečių kariškiai. Pamažu šis paprotys prigijo ir tapo Kalėdų Lietuvoje dalimi. Taip pat kalėdiniu laikotarpiu yra žaidžiami Kalėdiniai žaidimai – be jų neapsieinama švenčių metu. Dar viena be galo svarbi Kalėdų švenčių dalis yra kalėdiniai linkejimai – tai vienas iš būdų dalintis šiluma ir meile.

Kalėdiniai pasiūlymai

Didžiuosiuose prekybos centruose, pavyzdžiui, Maxima, Lidl, iki, NORFA kalėdiniu laikotarpiu visada daug nuolaidų. Kalėdiniai leidiniai – puikus būdas sužinoti apie naujausius pasiūlymus.

Kalėdų patiekalai - šilta ir smagi tradicija. Apsipirkti kalėdiniams patiekalams reikalingų produktų galėsite įvairiuose prekybos centruose. Čia taip pat rasite kalėdinių eglučių, kalėdinių kojinių ir kt.

Apsipirkimas kalėdiniu laikotarpiu

Nedelskite ir apsipirkite Kalėdoms iš anksto. Taip sutaupysite laiko, pinigų bei nepraleisite progos įsigyti geriausias prekes. Tokias prekes galite rasti apsilankę tinklapyje Mano Leidinys, čia gausu įvairiausių pasiūlymų. Kalėdiniai leidiniai pradžiugins puikiomis kalėdinėmis kainomis ir plačiu asortimentu. Tad jei planuojate apsipirkti, paskubėkite ir pasinaudokite geriausiais pasiūlymais.

Naujausi leidiniai