EUROVAISTINĖ adresai ir darbo laikas

Čia galite rasti visą informaciją apie parduotuvę EUROVAISTINĖ, įskaitant parduotuvių EUROVAISTINĖ adresus ir įprastą parduotuvės EUROVAISTINĖ darbo laiką. Mano Leidinys yra pateikiama visa jums reikalinga informacija, pavyzdžiui, apie jūsų mėgstamų parduotuvių adresus ir darbo laiką, įskaitant parduotuvę EUROVAISTINĖ.


Leidiniai EUROVAISTINĖ
Leidiniai EUROVAISTINĖ
Leidiniai EUROVAISTINĖ

Apie vaistinę

Šiuo metu Lietuvoje veikia 278 “Eurovaistinės”, kuriose dirba daugiau nei 1500 darbuotojų. „Eurovaistinės” darbuotojai siekia užtikrinti kokybišką ir greitą aptarnavimą bei konsultavimą. Čia rasite ne tik prekių, bet ir patarimų grožio bei sveikatos klausimais. Pirmieji trys „Eurovaistinės” taškai duris atvėrė dar 1998 metais, o po to vaistinių tinklas pradėjo sparčiai plėstis. Buvo įdiegta daug naujovių, pavyzdžiui sostinėje šiuo metu veikia visą parą budinti „Eurovaistinė Drive”, kurioje galite apsipirkti neišlipdami iš automobilio. Nuo 2014 metų lengvai galite apsipirkti ir internetu. Tai patogus ir greitas būdas įsigyti jums reikalingas prekes, tokias, kaip kanapių aliejus, inhaliatorius, Epsom druska, Dietonus, vaistai nuo knarkimo, Lidonium, gysločio luobelės, Metadoxil. Konsultacija perkant internetu gali būti suteikta nuotolinio ryšio priemonėmis. Naujas leidinys yra geriausias būdas sužinoti apie vaistinėje vykstančius mėnesio pasiūlymus. Toks laikraštukas išleidžiamas kas mėnesį, o patys mėnesio pasiūlymai – tai puikus būdas sutaupyti. Išsamus prekių katalogas jus supažindins su plačiu „Eurovaistinės” prekių asortimentu, kurį rasite apsilankę internetinėje svetainėje https://www.eurovaistine.lt.

„Eurovaistinėje” nuolatos vyksta įvairiausios akcijos ir nuolaidos. Gerus pasiūlymus rasite ir tokioms prekėms, kaip kanapių aliejus, inhaliatorius, Epsom druska, Dietonus, vaistai nuo knarkimo, Lidonium, gysločio luobelės, Metadoxil.

Kodėl verta apsipirkti „Eurovaistinėje”

  • Kokybiška konsultacija ir dėmesys klientui. 1500 darbuotojų – profesionalių vaistininkų bei konsultantų – kasdien padeda jums išsirinkti tinkamiausius vaistus, higienos bei grožio priemones. Jie suteiks visą reikalingą prekių informaciją bei pasidalins patarimais.
  • Lojalumo programa kuri suteikia puikių nuolaidų, padeda įsigyti būtiniausių vaistų bei grožio priemonių patraukliomis kainomis.
  • Papildomos paslaugos. „Eurovaistinėje“ suteikiamos ir papildomos paslaugos, tokios, kaip kraujospūdžio matavimas, odos tipo nustatymas, kosmetinis testavimas ir t.t.
  • Pautrauklios akcijos ir nuolaidos, ilgas darbo laikas bei malonus aptarnavimas. „Eurovaistinė” siekia lyderiauti vaistinių srityje.

 

Prekybos tinklo „Eurovaistinė” taškai

Šiuo metu Lituvoje veikia 278 prekybos tinklo padaliniai, kuriuos lengvai rasite netoli jūsų namų. Jums artimiausios vaistinės, taip pat dviejų budinčių vaistinių adresų ir darbo laikų ieškokite čia.