ElektroMarkt adresai ir darbo laikas

Čia galite rasti visą informaciją apie parduotuvę ElektroMarkt, įskaitant parduotuvių ElektroMarkt adresus ir įprastą parduotuvės ElektroMarkt darbo laiką. Mano Leidinys yra pateikiama visa jums reikalinga informacija, pavyzdžiui, apie jūsų mėgstamų parduotuvių adresus ir darbo laiką, įskaitant parduotuvę ElektroMarkt.


Leidiniai ElektroMarkt
Leidiniai ElektroMarkt
Leidiniai ElektroMarkt

ELEKTROMARKT

ELEKTROMARKT yra vienas didžiausių buitinės ir elektros technikos bei kompiuterinės įrangos prekybos tinklų Lietuvoje. Šis prekybos tinklas turi 25 parduotuves visuose didžiausiuose Lietuvos miestuose, jų tarpe – Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai ir Panevėžys, o taip pat ir Marijampolė, Utena, Ukmergė, Telšiai, Tauragė bei daugelis kitų. Taigi, kad ir kurioje Lietuvos vietoje begyventumėte, visuomet rasite netoliese esančią ELEKTROMARKT parduotuvę. Kita vertus, jei nenorite eiti iš namų, taip pat galite apsipirkti ELEKTROMARKT internetinėje parduotuvėje adresu https://www.elektromarkt.lt.

ELEKTROMARKT internetinėje svetainėje taip pat rasite visą reikalingą informaciją apie prekybos tinklo parduodamas prekes – čia pateikiamas parduotuvių darbo laikas, jų kontaktai bei įmonės rekvizitai, o taip pat galėsite sužinoti, koks yra jus dominančios prekės garantinis laikotarpis.

ELEKTROMARKT vykdo tiek didmeninę, tiek mažmeninę prekybą, o taip pat siūlo įvairias paslaugas, pavyzdžiui:

  • Prekių pristatymas
  • Grąžinimo garantija
  • Garantinis servisas
  • Prekių remontas
  • Prekių draudimas
  • Garantijos pratęsimas
  • Lizingas
  • Technikos prijungimas
  • Technikos priežiūra ir profilaktika
  • Programinės įrangos instaliavimas

ELEKTROMARKT pirkėjai vertina dėl prekybos tinklo siūlomo patrauklaus kainos ir kokybės santykio, o taip pat ir dėl itin plataus prekių asortimento. ELEKTROMARKT parduotuvėse kiekvienas pirkėjas galės palyginti įvairios kainos ir kokybės lygio produktus ir išsirinkti sau tinkamiausią.

Šio prekybos tinklo parduotuvėje klientai gali išbandyti kone visas jas dominančias prekes – čia veikia internetas, galima klausytis muzikos ir išbandyti kompiuterinius žaidimus. Tai – įmonės įgyvendinta moderni klientų aptarnavimo strategija. ELEKTROMARKT prekybos salonuose taip pat dažnai rengiami prekių pristatymai bei prezentacijos, leidžiančios išsamiau susipažinti su siūloma preke.

ELEKTROMARKT kataloge kas savaitę siūlomos „Savaitės TOP“ prekės, o taip pat dažnai vyksta įvairios akcijos, galima rasti specialių pasiūlymų. Dar sutaupyti galima tapus „EM“ klubo nariu ir įsigijus „Premium“ kortelę. Tai tikrai pravers dažnai šiame prekybos tinkle perkantiems žmonėms. ELEKTROMARKT dar siūlo dovanų korteles, kurios yra puikus pasirinkimas artėjant šventei ar sukakčiai.