Įkelti trūkstamą leidinį

Douglas leidinys - p. 94 - NEBEGALIOJA *

Douglas leidinys - p. 94 - NEBEGALIOJA *

1 ... 94 ... 125
„Douglas“ leidinys - Išpardavimų produktai - kremas, kūno kremas, lazdelės, origins, palette, sisley, žvakė, žvakės, valentino, veido kremas, veido prausiklis, viva. 94 puslapis.
1 ... 94 ... 125

Čia pateikiamas parduotuvės Douglas leidinys nuo - iki - - peržiūrėkite jį ir raskite naujausius nuoladios. Naujausios savaitės akcijos išdėstytos 124 puslapių - juose rasite geriausias kategorijos Sveikata, grožis ir kosmetika prekes. Jei norite sutaupyti kito apsipirkimo parduotuvėje Douglas metu, štai jūsų ieškomas leidinys nepamirškite peržiūrėti visų akcijų, nuo 1 iki 124 puslapio. Jei norite apsipirkti protingai ir sutaupyti kito apsipirkimo parduotuvėje Douglas metu, štai naujausias savaitinis leidinys, kuris siūlo jums puikiais kainas ir nuostabias nuolaidas - nepraleiskite jo! Kasdien grįžkite į puslapį Mano Leidinys ir įsitikinkite, kad nepraleidžiate puikių akcijos, kuriuos siūlo jūsų geriausi prekybos centrai.

* Galioja visose Douglas parduotuvėse.

Šio leidinio produktai

 
 
VALENTINO „VOCE VIVA" € 65,95 30 ml Nubrėžia paralelę tarp jūsų balso skambesio ir kvepalų aromato. Spin- duliuojančios gėlių puo- kštės derinys su netikėtu krištolinių samanų akordu suteikia jėgos ir sukelia priklausomybę. VALENTINO COUGLAS DOUGLAS „ADVENT CALENDAR LUXURY 2020" € 42,95 Tik DOUGLAS Su pasakišku advento kalendoriumi kiekviena diena taps tikra švente. Už jo durelių slepiasi 24 nuostabios grožio staigmenos. Šį kalendorių su veidrodėliu vėliau galėsite naudoti kaip papuošalų dėžutę. DOUGLAS „ULTIMATE LUXURY PALETTE" € 39,95 Tik DOUGLAS Paletę sudaro 32 vienetai akių šešėlių bei 5 švytėjimo priemonės. Matinius akių šešėlius galima naudoti kaip pagrindą, spindintys akių šešeliai suteiks žvilgesio, o metalo efekto akių šešėliai suteiks makiažui išraiškingu- mo ir šilumos. SISLEY „SISLEYA L'INTÉGRAL ANTI-ÂGE LA CURE" ६899 LA CURE 4 vnt. x 10 ml I Tik DOUGLAS Veido serumas - tai viena unikali for- mulė, keturi buteliukai, keturios savaitės, kad pasiektumėte naują gyvybingos, jaunatviškai atrodančios odos lygį. ORIGINS „MORNING MERRY GINZING 50ML SET" € 35,95 RITUALS Tik DOUGLAS „THE RITUAL OF AYURVEDA RIGINI Su rinkiniu jausitės energinga ir pa- siruošusi gyvenimo iššūkiams. Jį sudaro drėkinamasis veido kremas-gelis (50 ml), energijos suteikiantis veido drėkiklis (15 ml), šveičiamasis veido prausiklis (100 ml) ir paakių kremas (5 ml). SCENTED CANDLE" € 19,99 290 g Tik DOUGLAS Prabangi kvapioji žvakė nušvies kelią i vidinę harmoniją. Dega iki 50 valandų. RITUALS „THE RITUAL OF SAKURA RENEWING LARGE SET" € 39,95 Tik DOUGLAS Komplektą sudaro dušo putos, kūno šveitiklis, kūno kremas ir mažos kvapiosios lazdelės namams, pasižyminčiais pasakišku vyšnių žiedų ir ryžių pienelio aromatu. RITUALS. 94

„Douglas“ leidiniai

Populiariausi leidiniai