Įkelti trūkstamą leidinį

Douglas leidinys - p. 17 - NEBEGALIOJA *

Douglas leidinys - p. 17 - NEBEGALIOJA *

1 ... 17 ... 125
„Douglas“ leidinys - Išpardavimų produktai - amaretti, kava, puodelis, pyragas, sausainiai, sausainiams, toms. 17 puslapis.
1 ... 17 ... 125

Čia pateikiamas parduotuvės Douglas leidinys nuo - iki - - peržiūrėkite jį ir raskite naujausius nuoladios. Naujausios savaitės akcijos išdėstytos 124 puslapių - juose rasite geriausias kategorijos Sveikata, grožis ir kosmetika prekes. Jei norite sutaupyti kito apsipirkimo parduotuvėje Douglas metu, štai jūsų ieškomas leidinys nepamirškite peržiūrėti visų akcijų, nuo 1 iki 124 puslapio. Jei norite apsipirkti protingai ir sutaupyti kito apsipirkimo parduotuvėje Douglas metu, štai naujausias savaitinis leidinys, kuris siūlo jums puikiais kainas ir nuostabias nuolaidas - nepraleiskite jo! Kasdien grįžkite į puslapį Mano Leidinys ir įsitikinkite, kad nepraleidžiate puikių akcijos, kuriuos siūlo jūsų geriausi prekybos centrai.

* Galioja visose Douglas parduotuvėse.

Šio leidinio produktai

 
 
NESPRESSO. ITALIJA . jūsų NAMUOSE Nauja NESPRESSO FESTIVE riboto tiražo kavos kolekcija prekyboje nuo spalio 29 d. Legendinė NESPRESSO kava per šventes geba nustebinti net pačius išrankiausius. Šį kartą dėmesio centre puikuojasi „Variations Italia" SUSIPAŽINKITE SU TRIMIS RIBOTO TIRAŽO NESPRESSO KAVOS SKONIAIS. TAI NE TIK YPATINGA KAVA JŪSŲ PUODELYJE - TAI BILIETAS Į SKONIŲ IR KVAPŲ KARALIENĘ ITALIJĄ. VARIATIONS ITALIA AMARETTI FLAVOUR Amaretti - tradiciniai itališki sausainiai, gaminami iš maltų migdolų, kiaušinio baltymų ir cukraus. Toks derinys suteikia sausainiams išskirtinį saldžiai kartų skonį. Gerdami aromatizuotą „Amaretti" kavą pajusite migdolų ir vanilės na- tas, susipinančias su ilgai išliekančiu Pietų Amerikos arabikoms būdingu j skoniu. Nustebins intensyvus vaisių skonis. riboto leidimo kavos asorti- mentas. Ši produktų linija - odė tikram itališkam svetingumui, toms magiškoms akimirkoms, kurias per šventes praleidžiame su pačiais mylimiausiais. Ją įkvėpė tradiciniai VARIATIONS ITALIA TORTA DI NOCCIOLE FLAVOUR „Torta di Nocciole Flavour" kavos ypatumas - Pietų Amerikos arabikoms būdin- gas javų skonis tobulai dera su skrudintų lazdyno riešutų ir vanilės natomis. Visai kaip kava ir pyragas, šio espresso puodelis yra tobulas atributas akimirkoms su mylimaisiais. vietiniai itališki saldėsiai: IL CAFÉ „Il Café" kiekvienam kavos mėgėjui leis pasijusti tikru italu, besimėgaujančiu klasikinio espresso puodeliu. Plautos robustos pupelės iš Vietnamo ir In- donezijos tobulai dera su kolumbietiška arabika ir garantuoja švelnų aksominį skonį bei skrudintos duonos aromatą. lazdyno riešutų pyragas, amaretti bei pekano riešutų sausainiai. Susipažinkite su visu šventiniu NESPRESSO asortimentu ir pakelkite savo dovanų idėjas į aukštesnį lygį www.nespresso.lt, taip pat NESPRESSO butikuose PC „G9" bei PLC „Panorama" Vilniuje. www.nespresso.lt

„Douglas“ leidiniai

Populiariausi leidiniai