Įkelti trūkstamą leidinį

Douglas leidinys - p. 103 - NEBEGALIOJA *

Douglas leidinys - p. 103 - NEBEGALIOJA *

1 ... 103 ... 125
„Douglas“ leidinys - Išpardavimų produktai - b12, balzamas, blakstienų tušas, clean, kremas, skaistalai, tušas, veido kaukė, veido kremas, veido prausiklis. 103 puslapis.
1 ... 103 ... 125

Čia pateikiamas parduotuvės Douglas leidinys nuo - iki - - peržiūrėkite jį ir raskite naujausius nuoladios. Naujausios savaitės akcijos išdėstytos 124 puslapių - juose rasite geriausias kategorijos Sveikata, grožis ir kosmetika prekes. Jei norite sutaupyti kito apsipirkimo parduotuvėje Douglas metu, štai jūsų ieškomas leidinys nepamirškite peržiūrėti visų akcijų, nuo 1 iki 124 puslapio. Jei norite apsipirkti protingai ir sutaupyti kito apsipirkimo parduotuvėje Douglas metu, štai naujausias savaitinis leidinys, kuris siūlo jums puikiais kainas ir nuostabias nuolaidas - nepraleiskite jo! Kasdien grįžkite į puslapį Mano Leidinys ir įsitikinkite, kad nepraleidžiate puikių akcijos, kuriuos siūlo jūsų geriausi prekybos centrai.

* Galioja visose Douglas parduotuvėse.

Šio leidinio produktai

 
 
FLORENCE BY MILLS Flore nce florence by mills 1. FLORENCE BY MILLS kreminiai skaistalai „Cheek Me Later Cream Blush" su kaoilino moliu išdžiūsta kaip nuo odos neslystanti ir nenu- byranti pudra. Padeda odai išlaikyti drėgmę ir sveiką raudonį. Kaina (5,6 g) - 16,49 Eur. Tik DOUGLAS. 2. Botaninis, rožėmis prisotintas FLORENCE BY MILLS veido purškik- lis „Zero Chill Face Mist" atkuria švytėjimą ir gerą energiją, kai mūsų oda neturi galimybės pailsėti. Rožės ir levandos veikia kartu, pakanka vi- eno papurškimo ir oda aprūpinama raminamuoju drėkikliu. Kaina (100 ml) - 12,99 Eur. Tik DOUGLAS. 3. Kreminis, neputojantis, šviežumo suteikiantis FLORENCE BY MILLS CHL veido prausiklis „Clean Magic Face Wash" nuvalo ir atjaunina odą, kovoja su aplinkos taršos poveikiu, reguliuoja riebalų perteklių ir išvalo poras. Kaina (100 ml) - 14,49 Eur. Tik DOUGLAS. florence by mills 4. Žavios, mažos, banginių formos FLORENCE BY MILLS hidrogelio paakių pagalvėlės „Swimming Under The Eyes Gel Pads" drėkina ir šviesina paakius. Kaina (1 x 60 vnt.) - 35,95 Eur. Tik DOUGLAS. 5. FLORENCE BY MILLS Šveičia- mieji lapeliai „One Swipe Glow Wipe Treatment Pads" tik vienu perbraukimu paverčia odą švytinčia. Švitiklių mišinys iš vaisių enzimų, glikolio rūgšties ir baltojo gluosnio žievės šalina negyvas odos ląsteles šviesina odą. Kaina (1 x 30 vnt.) - 19,49 Eur. Tik DOUGLAS. 6. Malonaus agurkų aromato FLORENCE BY MILLS „LIKE A LIGHT SKIN TINT CREAM MOISTURIZER" € 20,95 30 ml I Tik DOUGLAS Veido kremas su atspalviu drėkina ir suteikia švytėjimo, tačiau išlieka pakankamai per- matomas, kad leistų atsiskleisti natūraliam odos grožiui! FLORENCE BY MILLS drėkinamasis paakių balzamas „Look Alive Eye Balm" su vėsinančiu metaliniu ant- galiu padeda pašalinti paburkimą, o vitaminas B12, mesijos, malachito ekstraktas ir peptidų mišinys pa- sirūpina pavargusių akių atgaivini- mu. Kaina (12 ml) - 18,49 Eur. Tik FLORENCE BY MILLS Florence „MIND GLOWING PEEL OFF MASK" by m € 23,95 DOUGLAS. 50 ml I Tik DOUGLAS 7. FLORENCE BY MILLS tankinama- sis ir ilginamasis blakstienų tušas „Built To Lash Mascara" dovanoja tokias tankias blakstienas, lyg būtų netikros, o „viskas viename" šepetė- lis stulbinamai padidina apimtį. Nesulipina. Neištepa. Kaina (9 ml) - 16,49 Eur. Tik DOUGLAS. Mirguliuojančio purpuro atspalvio nulupama veido kaukė padeda regeneruo- ti odą po varginančios savaitės: išvalo nešvarumus ir riebalus, suteikia raminančios energijos. 103 florence O Dflorence florence iflorence florence

„Douglas“ leidiniai

Populiariausi leidiniai