CAMELIA Vaistinė adresai ir darbo laikas

Čia galite rasti visą informaciją apie parduotuvę CAMELIA Vaistinė, įskaitant parduotuvių CAMELIA Vaistinė adresus ir įprastą parduotuvės CAMELIA Vaistinė darbo laiką. Mano Leidinys yra pateikiama visa jums reikalinga informacija, pavyzdžiui, apie jūsų mėgstamų parduotuvių adresus ir darbo laiką, įskaitant parduotuvę CAMELIA Vaistinė.


Leidiniai CAMELIA Vaistinė
Leidiniai CAMELIA Vaistinė
Leidiniai CAMELIA Vaistinė

Apie vaistinę

Šiuo metų šalyje veikia 331 vaistinė „Camelia”, o veiklą įmonė pradėjo 1991 metais. Vaistinė internetu – tai puikus būdas sužinoti apie vykstančias akcijas bei nuolaidas. Pirkti internetu visada patogu, visas prekes galėsite pamatyti internetineme kataloge, ir jas užsisakyti greitai bei patogiai. Vaistinėje nuolatos vyksta įvairios akcijos ir nuolaidos, jas rasti galite ir internete, apsilankę adresu https://camelia.lt.  Pasinaudokite laimingos valandos pasiūlymais bei akcijomis. Čia rasite įvairiausių nuolaidų – pavyzdžiui, tokioms prekėms, kaip pientraukis, spirulina, kvepalai, kosmetika, lubrikantai. Apsilankymas „Camelia” vaistinėje jusų tikrai nenuvils, o pradžiugins naujausiomis akcijomis ir prieinamomis kainomis. Laimingos valandos vaistinėje „Camelia“ yra dar vienas būdas išleisti mažiau.Čia galėsite atlikti įvairiausius testus, pavyzdžiui, kūno, liemens matmenų ir KMI skaičiavimus.

Vaistinės „Camelia” darbo laikas būna įvairus, todėl jums artimiausios vaistinės adresą bei darbo laiką galite pasitikrinti čia.

Kodėl verta apsipirkti „Camelia” vaistinėse

  • Puikūs pasiūlymai. Pasinaudoję akcijomis ir nuolaidomis, galėsite įsigyti jums reikalingiausių prekių palankiausia kaina, taip pat išbandyti naujus gaminius už patrauklią kainą. „Camelia” vaistinėse visada galima sutaupyti.
  • Patogu apsipirkti internete. „Camelia” vaistinės internetineme puslapyje rasite visas šiuo metu vykstančias akcijas ir nuolaidas, bei peržiūrėti visą prekių katalogą patogiai įsitaise namuose ir užsisakyti vaistus bei grožio priemones nepalikdami namų jaukumo.
  • Bene mažiausios kainos rinkoje. „Camelia” vaistinė siekia užtikrinti kokybės ir kainos santykį, nuolatos stengiasi taikyti pačias geriausias kainas bei palepinti klientą.
  • Profesionalus bei malonus aptarnavimas. „Camelia” vaistinėse jus maloniai ir profesionaliai aptarnaus specialistai bei konsultantai, kurie patars, kokie vaistai bei grožio priemonės jums tinkamiausios ir į ką verta atkreipti dėmesį renkantis „Camelia“ vaistinėse parduodamas prekes.
     

Prekybos tinko “Camelia” vaistinių taškai

Vaistinės “Camelia” yra paplitusios visoje Lietuvoje – jas lengvai rasite tokiuose didmesčiuose, kaip Vilnius; Panevėžys; Kaunas; Šiauliai; Palanga. Vaistinių darbo dienos ir laikas skiriasi, todėl prieš apsilankydami vaistinėje pasitikrinkite jos darbo laiką. Artimiausią vaistinę jūsų mieste bei jos darbo laiką galite rasti apsilankę čia.